Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Miks ma üldse üritan?

postitas: Cliodna - 06.06.2010, , loetud: 784x

Ehk teisisõnu kõik mis mind Mängukoopas närvi ajab.

Hästi. Ma olen Mängukoopa jaoks liiga vana. Mida ma siin üldse teen? See on lastele suunatud veebisait. Ma olen kuusteist ja pool, oleks nagu viimane aeg edasi liikuda, kasvõi Khimerosse või Neopetsi, kus on rohkem...mnjah.

Miks ma üritasin peale aastate pikkust pausi uuesti siinse kommuniteediga liituda?
Ma ei tea. Ma lihtsalt- Ah, õigus küll, ma tean miks! Ma tulin tagasi, et eemaldada oma Urust kõik need aastate eest kirjutatud lollused, näidata, et olen vampiiridest edasi liikunud...folgile. Ümber korraldada. Kõik. Nii sai Punaste Viilkatuste Majast Ilmapuu Yggdrasil. Miks, oh, miks mind kutsutakse endiselt ''öäääääom...maeitea...mingi saatana fänn vä? Mingid...kondid ja värgid vä?''

KASVAGE ÜLES JA SAAGE OMA LÜHINÄGELIKKUSEST ÜLE!!! Kui sa tahad kedagi kommenteerida võta vähemalt aega oma sõnade õigsust kontrollida.

Ma ei kannata üle kõige, kui inimene hakkab kommenteerima seal, kus teda mingil moel tarvis ei ole. Ma ei räägi siinkohal ,,saatanakummardajatest'', lihtsalt isikutest kes abi foorumit läbi tuhnivad ja igasse viimasessegi uude teemasse postitavad ütlemaks ''sorry, ei tea''. MIKS TE KIRJUTATE?! Keegi ei taha tulla foorumisse lugema läbi lugematuid, lugematuid kasutuid kommentaare, teie isiklik mitteteadmine ei loe siin kellelegi. Postitatakse saamaks abi neilt, kes teavad või oskavad midagi lisada! Oodatakse omapoolset lisamist, midagi, mida on ''huvitav'' lugeda. Peaaegu kõik foorumid, mida ma olen varem külastanud, teavad neid lihtsaid reegleid ja järgivad neid.

Seda juhul kui te lugeda oskate. Ausalt. Kui PALJUD teist on Disainitunnelisse piltide lisamisel tegelikult lugenud läbi reeglid ja soovitused? Tähendab isegi mina jätsin oma esimese töö puhul mustad piirjooned hooletusse, aga tsiteerides Joosut ÕPPIGE ÄRA PSD! Ei, ausalt, õppige üldse vaeva nägema. Mulle tundub, et enamik teist võtavad suvalisi gradiente ja vine brushi, viskavad need kokku üheks ülimalt värvimaitsetuks segaduseks ja lähevad ''hihihihohoho see on nii numzik'' pärast mida käib üks ''uuu-uu, miks te mind Tehasesse ei lisanud?!''. Oleks lisatud, aga te peate selleks ise ka kaasa aitama. Kus on selle koha kriitikameel? Ma tean heal juhul kahte-kolme inimest, kes teavad, mida tähendab ,,konstruktiivne kriitika'' ja ehk kümmekonda kes seda vastu suudavad võtta. Ma pean siinkohal silmas konstruktiivset kriitikat, mitte solvanguid ja ,,Ooo, see on nii ilus!'' hüüdeid. Kriitika ütleb, mis on valesti ja kuidas parandada. Solvang ütleb ,,varjud on koledad''. Muretsege. Kriitika. Meel. Hakake läbimõeldult ausateks kui tahate Koobast parandada!

Tahate? Õppige ennast pühendama. Mitte ainult Disainikoopas ja foorumis, vaid ka mujal. Kambad. Kommuniteedid. Kui te endale ühe sellise loote, siis hoolitsege selle eest - tehke vastavat reklaami ja ärge muretsege kui üksgi inimene mingi aja jooksul ei liitu. Vimane asi mida te teha tahate on kamba nime muuta et massidele parem kõlada, üheks järjekordseks näotuks, õigekirjatuks fännklubiks.

Joosu...Joosu on tore administraator. Sõbralik. Räägib uustulnukatega. Vahest ma lihtsalt mõtlen, kas talle makstakse slängis rääkimise eest? Jah. See on aus küsimus. See kõlab...võltsilt. Kõik, mis püüab meelega noortepärane olla, kõlab võltsilt. Parem seda mitte teha. Ausalt. Palun. Noorte keelekasutuse nimel. Mul tõusevad osade inimeste tekste lugedes kuklakarvad püsti ning ei administratsioon ega kõrgemal seisjad ei aita sellele kaasa. Ma pole elusees kuulnud ühtegi last ega täiskasvanut rääkimas sellisel moel, nagu noortesaated, noortereklaamid, -tooted ja -saidid püüavad meid uskuma panna. PALUN JÄTKE JÄRELE!

Jah, see on laste veebisait, jah, ma olen 16, jah, ma proovisin siia sisse sulanduda, aga tunnen, et sellest pole erilist...noh...mõtet pole. Siin on liiga palju asju, mis mind närvi ajavad, et ma neid ühes postis üles suudaksin loetleda alates suurtähtede valest kasutamisest lõpetades ohjeldamatu subkultuuride julgustamisega. Olen piiri peal, kas ära minna, või mitte. Siin on normaalseid inimesi, siin on palju tarku ja toredaid isikuid, kuid nad tunduvad otsekui peotäis liivateri üleüldisel kogenematuserannal.

Ei, ma ei väida, et ma olen tark ja tore ja kogenud, lihtsalt mind häirib mitmete teiste siinsete isikute...noh...ei, ma ei ütle, et siinsed inimesed on lollid, vastikud kogenematud, see pole mu mõte, nad on lihtsalt teistsugused, nooremad ja tunduvad oma lapselikkuses lausa võltsid.

Ma ei arva, et praegune postitus ühtegi reeglit rikkus, seega tehke sellega mida tahate - eirake, kommenteerige, raporteerige, kustutage, mina lõpetan.

Märksõnad: miks  ma  üldse  üritan  totrus  mängukoobas  liiga  vana  fooorum  disain  kriitika  e  i meeldi 

Kommentaarid (3)

Nipzu (23.06.2010 00:37)
muud ei oskagi öelda, kui !
AaduKuuki (16.09.2010 18:35)
üks sõna selle jaoks: THIS.
Cuwie (26.10.2010 13:36)
Mulle meeldib see päeviku sissekanne. Täiesti õigest teemast räägid!

Profiil

Cliodna

Sissekandeid: 1
Punkte: 26429
Kollikood: 147916
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges