Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

poes endale marki tegemine

postitas: --mmari-- - 23.05.2010, , loetud: 553x

18 VIISI, KUIDAS KAUBANDUSKESKUSES ENDALE KORRALIKULT MARKI TEHA:

1. Otsi üles poed, kus müüakse päikseprille, proovi ainult selliseid, mis sulle absoluutselt ei sobi. Pane need ette, vaata müüja poole ja naerata. Korda tegevust nii kaua, kuni müüja ärritub.
2. Kui keegi sulle helistab, siis võta telefon kätte, lase võimalikult kaua heliseda ja tee nägu nagu sa ei oskaks seda vastu võtta. Vasta nii kõva häälega, et kõik seda kuuleksid.
3. Näpi ja kommenteeri kõike.
4. Kui oled naine, siis mine pesupoodi ning uuri ja kommenteeri meeste stringe.
5. Kui oled mees, siis mine samuti pesupoodi, kuid uuri kõige suuremaid rinnahoidjaid, proovi neid selga, küsi müüja arvamust. Kui oled ühed välja valinud, küsi kus vatti müüakse.
6. Teeskle, et sul on nähtamatu sõber ja küsi iga asja kohta tema arvamust.
7. Kui müüja või turvamees hakkab sind imelikult vaatama, hakka kõva häälega rääkima: Ma oleks selle ära ostnud, aga mõtlesin ümber. Korda seda igas poes.
8. Mine toidupoodi, lao korv kuhjaga täis ja mine kassasse. Kui müüja on arve kokku löönud, siis tee üllatanud nägu ja ütle, et unustasid rahakoti maha.
9. Meigiosakonnas proovi kõiki lõhnaõlide testreid ja lausu lõpuks kõval häälel ärritunult :Need on ju kõik ühe lõhnaga !
10. Vali pood kus on kõige pikem kassajärjelord. Ära vali kaupa vaid trügi kohe järjekorras ette ja hakka müüjaga juttu ajama. Hoia järjekorda kinni nii kaua kui võimalik.
11. Mine poodi kus müüakse ajalehti ja loe kõik ajalehed läbi. Igat artiklit kommenteeri mõne möödujaga. Pärast valva ajalehe-letti ja kui mõni inimene soovib lehte osta siis ütle midagi sellist: Ma ei soovita teil tänast lehte osta , peale koomiksite polnud seal midagi huvitavat.
12. Palu müüjal toote kirjeldus ette lugeda.
13. Lihaletis küsi näiteks 3 meetrit viinereid.
14. Käi iga natukese aja tagant infoletis ja küsi : Kas mulle on teateid?
15. Maksa kaardiga . Kui ootad tshekki , siis haara letilt närviliselt pastakas , näri seda, urgitse sellega kõrva ja noki nina.
16. Mine kingapoodi , räägi kõikide kongadega , pärast mine müüja juurde ja ütle, et teil on nii ebaviisakad kingad.
17. Mine WC-sse . Koputa iga kabiini uksele ja küsi: Kas siin on keegi ?
18. Mine loomapoodi. Räägi müüjale kui väga sa papagoid osta tahad ja palu mõnda näidata. Pärast pikka uurimist küsi : Kas number suuremat pole ? Kui müüja sind imelikult vaatama jääb, räägi kuidas kalade vaatamine sind rahustab ja torma akvaariumite juurde. Vaata kalu mõnda aega ja siis karju : Ta jõllitab mind ! ja torma poest välja.

Märksõnad: mark  maha tegema  18 viisi  pood  müüja 

Kommentaarid (0)

Profiil

Death_xoXo

Sissekandeid: 10
Punkte: 9448
Kollikood: 414981
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges