Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Kuldse Puffle Elu

postitas: pipsik - 07.05.2010, , loetud: 335x

Ühe viktoriini jaoks, ebavajalik.


Emericius de Marccia elas koos oma lemmiklooma kuldse puffle Icciusega ühel kaugel saarel, mis asus antarktika rannikust umbes poole kilomeetri kaugusel ja mis on avalikkusele tuntud rohkem pingviinide klubi nime all. Sellel saarel elasid vaid vägagi arenenud tsivilisatsiooniga pingviinid, ei ühtegi inimlooma.
Emericius oli kunagise pingviiniklubi valitsejasoo viimane järeltulija ja seega jäi tema kanda raske ülesanne hoolitseda kuldse puffle eest. Kuldne puffle oli nimelt väga isepäine ja armastas ära kaduda. Oma suurima tembuga sai Iccius hakkama ühe eriti palava (lausa -5 kraadi!) suvepäeva hommikul.

Emericius ärkas sel hommikul üsna vara ning tundis kohe, et midagi on lahti. Tema sisetunne osutus kohe õigeks, kui ta märkas, et Iccius on kadunud. Loomulikult helistas Emericius esimese asjana HQ-sse, salaagentide peakorterisse. Juba 5 minuti pärast saadeti talle abi, kelleks oli noor pingviin nimega Nuffins.
Nuffins asus otsekohe asja uurima, võttis pinnaseproove, otsis kuldpuffle karvu ning küsitles Emericiust.Ta oli oma töös väga edukas ja puffle leiri üles. Too oli pugenud Dojo - ninjade pelgupaiga pimedamaisse nurka.

Märksõnad: club penguin  puffle 

Kommentaarid (0)

Profiil

pipsik

Sissekandeid: 10
Punkte: 19506
Kollikood: 19288
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges