Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Mehed ja Naised.

postitas: Dawson - 28.02.2010, , loetud: 679x

Täna hakkasin ma mõtlema, kas kõik mehed on ikka sead? On 2 sorti mehi, Mehed ning Si*apead. Si*apead tahavad ainult ühte asja-S*ksist. Nad ei ole võimelised ilma selleta elama. Nad ei hooli millestki.
Sa saad Si*apeaks, siis kui oled maha jätnud vähemalt 50 naist ja sul on olnud üle 150 üheöösuhte. Nad mõtlevad ainult iseendale, isekad, ülbed. Ostavad sulle asju, aga see on ka kõik. Sa jääk temale alati asjaks, unustatud ja kapipõhja visatud asjaks.
Mehad seevastu on hoolivad, ei mõtle ainult endale. Ning ei unista s*ksist. Nad ei ole ülbed ja armastavad sind.
Naised on meeste ja si*apeade täielikud vastandid. Naistele meeldib rääkida, osta, vaadata, osta, rääkida jne. Minust ei saa kindlasti selline naine. Tavaliselt räägivad naised 7000 sõna päevas, aga mehed ainult 3000.
Mehed on nagu kütid, nad keskenduvad ühele asjale, näiteks kui nad vaatavad telekat. Nad keskenduvad telekale, nad ei näe midagi muud, ta nagu jälgiks saaki. Naised seevastu on koriused nad näevad kõike korraga, värve, asju, kõike.
Mehed koguvad energiat puhates, kuid naised rääkides. Kui naised telekat vaatavad, siis valivad nad ühe kanali, vaatavad pool tundi ja vahetavad kanalit, kui õhutl magama lähvad on neil kõik meeles. Hea kui meestel pulma aastapäev meeles on.
Oletame, et Maie ja Jüri lähvad pulma. Maie läheb kohe sõbrannade juurde rääkima, aga Jüri istub koos teiste meestega nurgas lürbib šampust ja mehed vahetavad minimaalselt sõnu.
Mehed ja naised on nii erinevad, kõik on erinev. Kultuur, välimus isegi, istumis stiil. Naised võivad tunde poes olla, kuid meestel hakkab juba poole tunni pärast paha. Naised ja mehed alustavad isegi jutte teisiti. Naised jooksevad üksteisele vastu ja hakkavad klatšima, aga mehed, mehed vaikivad pool tundi ja, siis ütleb üks: „Noh mö*akas“ teine vastab „Noh si*apea“. See tähendab nende keeles, et „Noh sõber“ ja „Noh kuidas läheb?“
Oletame Kadi ja Priit lähevad linna, kohtavad seal vanu sõpru. Naised lähevad kohvikusse rääkima. Naised istuvad üksteisele nii lähedale kui võimalik ja panevad pead ka kokku, et sõnad kiiremini kohale jõuaks. Mehed seisavad kaugemal ja ootavad hetke mil nemad saavad ka sõna vahele öelda, aga seda ei juhtu, kuna naised räägivad liiga kiiresti. Lõpuks otsustavad mehed, et lähevad Priidu poole puurima. Kui Priit ja Kadi koju lähevad, siis Kadi hakkab kohe rääkima, mida ta teada sai. Aga isegi kui Priit ja ta sõber puurisid 3 tundi sai Priit teada ainult seda, et ta sõbral on uus puur.
Naistel on väga hea kujutlesvõime. Kui nad midagi poes näevad ütlevad nad kohe „Kujutad sa ette, kuidas see meie koju sobiks.“ Meestel on aga lihtne, kui selle jaoks raha ei ole, ei sobi, kui on sobib.
See on lihtsalt minu arvamus! <3
-R.

Märksõnad: mehed  naised  s*tapead  priit  kadi  maia  jüri  pulm  klatš  puur  kohvik  erinev  arvamus  kütt  korius  tv 

Kommentaarid (1)

eriker (28.02.2010 14:38)
ei viitsi l2bi lugeda

Profiil

Dawson

Sissekandeid: 8
Punkte: 4782
Kollikood: 438276
Viimati:
 

Viimati luges