Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Miley Cyrus

postitas: Greenable - 31.01.2010, , loetud: 503x

Destiny Hope Cyrus (tuntud rohkem nime Miley Cyrus järgi, aga ka kui Hannah Montana; sündinud 23. novembril 1992) on näitlejatar, laulja ja laulusõnade kirjutaja. Ta kogus endale rohkesti kuulsust tänu Miley Stewarti/Hannah Montana osale sarjas "Hannah Montana". Sarja menu tõttu sai alguse tema lauljakarjäär. Isa kutsus tütart Smileyks, millest tuli nimi Miley. 2008. aasta märtsis vahetas ta nime Miley Ray Cyruseks oma isa järgi. Tema isa on Billy Ray Cyrus, kes on kuulus kantrimuusika staar ja on tuntud oma loo "Achy Breaky Heart" järgi vanemale põlvkonnale, kuid uuemale on ta tuntud kui Hannah Montana isa Robby Ray Stewart Disney hittseriaalis "Hannah Montana".

Miley soolokarjäär algas tema debüütalbumiga "Hannah Montana: Meet Miley Cyrus" (Hannah Montana: Saa tuttavaks Miley Cyrusega), mis ilmus 23. juunil 2007. Tema teine album "Breakout" (läbimurre) ilmus 22. juulil 2008. Breakout on Cyruse esimene album, millel ei ole kaasatud Hannah Montana müügiõigust. Mõlemad albumid debüteerisid esikohal Billboard 200-s. 2008. aastal nimetati Cyrus artistide ja meelelahutajate keskel ajakirja "Time" 100 kõige mõjuvõimsama inimese hulgas maailmas.
Cyrus on sündinud Nashvilles, Tennessee osariigis. Ta vanemad on Leticia "Tish" ja Billy Ray Cyrus. Tal on kaks vanemat poolvenda, Christopher Cody ja Trace. Tal on ka vanem poolõde Brandi, noorem vend Braison ning noorem õde Noah, kes on samuti näitleja. Ta vanemad panid talle nimeks Destiny Hope, kuna nad arvasid et ta saavutab suuri asju.

Cyrus käis Heritage keskkoolis, kus ta oli ergutustüdruk. Nüüd käib ta koolis nimega Options For Youth. Tal on ka eraõpetaja, kes käib temaga kaasas, kui ta filmib oma TV sarja. Miley kasvas üles vanemate farmis Nashvilles, Tennessees, kus ta võttis osa ka kirikutegevustest.Ta oli 2 aastat koos Nick Jonasega. Järgnevalt oli ta koos Justin Gastoniga, aga nad läksid juunis lahku. Räägitakse, et Miley on jälle koos Nickiga kuid ta ise eitab seda. Miley parim sõbranna on Mandy Jiroux.

Märksõnad: Miley  Cyrus 

Kommentaarid (1)

rooza_bear963 (31.01.2010 14:30)
Miley Ta on see kõige parem!

Profiil

Greenable

Sissekandeid: 11
Punkte: 21153
Kollikood: 327787
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges