Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Minu kasutajate ajalugu

postitas: siret - 26.01.2010, , loetud: 538x

Kord kunagi aastal 2008 suvel sain endale kasutaja nimega Siret aga kuna ühekorra sattusin lõksu (noh need mis osades urgudes on need muhhahaa et siit ei saa välja jne) ehmatasin ma nii jubedalt et tegin restardi ja enam mängukoopasse ei tulnud, ja mu kasutaja kustus (tegelikult saab neist välja aga mina seda ei teadnud aga nüüd tean seal peab lihtsalt palju klõpsima aga neist saab vabalt välja). See kestis nii kaua kuni minu üks sõber suutis mind ikka veenda et ma endale uue kasutaja teeksin sest vana kustus ju ära kuigi seal oli vähem kollka asju aga rohkem punne kuskil 25.000 nats rohkem punne. Noh lõpuks tegingi siis suvel 2009 omale uue kasutaja mille nimeks sai SIRETT. Hiljem sai selle endale õde sest ta tahtis seal mängida noh nüüd ongi see minu õe oma noh ta mängib ja surfab seal ringi ning teeb igast asju mina seda üldse ei puutu (juunikuust alates). Siis tegin endale kasutaja Sipsuke mille hiljem andsin ära vanale sõbrale sest hiljem avastasin et mulle meeldis vana kasutajanimi rohkem ja seda polnud keegi ära võtnud (siret) ja siis ma olin mingi üli õnnelik ning tegin endale uue kasutaja nimega siret ning Sipsuke on juulikuust alates sõbra oma keda tundsin juba enne lasteaeda vms seda ma samuti ei puutu. Ning siis sündiski uus kasutaja nimega siret, väikese s-iga sellepärast et unustasin kogematta suure s-i teha aga nüüd meeldibki mulle väike rohkem. Ja see kasutaja on mul juulist saadik kui Sipsukese ära andsin. See kasutaja on juba päris vana aga mulle meeldib see väga.
Selline siis minu kasutajate ajalugu.
Läbi aegade on mul olnud kokku neli kasutajat aga hetkel ainult üks sest isegi kui oleks mitu ma ei viitsiks seda teist külastada ja see seisaks niisama.
Ei saa aru eriti neist kes teevad endale varukaid, no vb midagi saan ka et endale tähti kinkida ja enda poolt hääletada noh üldse enda kasumi jaoks aga nojah vahet pole siis eriti.
Pole mõtet teha varukaid mis kasu sa neist saad?, pealegi on nende omamine keelatud. Minul isiklikult on ainult üks kasutaja ja teised olen ära andnud ja mul pole kordagi olnud korraga rohkem kui üks kasutaja pole lhtsalt vajadust ega tahtmist.
Vb on teilgi kunagi kasutajaga mingi asi juhtunud seda ma ei tea aga see oli igatahes minu kasutaja lugu.

Võiksite kommentaaridesse kirjutada seda kas sul on sarnaseid asju juhtunud

Märksõnad: kasutaja  ajalugu 

Kommentaarid (4)

Sipsuke (26.01.2010 15:52)
jh tean seda jh sest minu kasutaja oli sinu kolmas kasutaja
ketti567 (30.01.2012 22:26)
Äge lugu
ketti567 (03.02.2012 11:03)
Mul oli kasutaja kersti567 siis ununes see nimi ära , arvasin et oli ketti567 ja arvasin et kersti567 kustus ära ja järgmisel päeval sündisgi ketti567 kuna arvasin et kersti oli kustunud aga tegelt ei olnud
ketti567 (12.02.2012 21:47)
kersti antsin ära

Profiil

siret

Sissekandeid: 8
Punkte: 134093
Kollikood: 420737
Viimati:
 

Viimati luges