Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Twiiliit 2.osa

postitas: thrall - 24.12.2009, , loetud: 508x

Tekitasin twiiliitile kamba (Twiiliit), sinna hakkan teada andma kui tuleb uus osa.
Ei ürita mitte kuidagi solvata Twilighi fänne ega Twilighti saaga autorit.
Kui kellegile see jutt ei meeldi, siis palun kirjutage kas kampa või kommentaaridesse miks ja mis ei meeldinud.

KIRJAVIGADE EEST EI VASTUTA !

NautigeOnu Bella päevik

28.08.1986

Jõudsin veel täna isa juurde. Reis oli päris huvitav, loksuvad vanas autologus mille peale ma viimasel teeotsal hääletasin oli päris mugav olla. Ja hüppavaid lehmi pole ma ka kaua näinud. Huvitav kas see oli unenägu või mitte ? Mitte, et seal vahet oleks... kõik lõpuks üks ja sama – ajuvabadus.
Linna sisse sõites märkasin kohe, et midagi on valesti. Alguses ma ei saanud aru mis see olla võiks, kõik nägi samasugune välja aga midagi oli siiski valesti. Siis sain aru, et tegemist oli ’’Tere Tulemast’’ sildiga. See oli tagurpidi keeratud. Naljatilgad küll, mõtlesin ja astusin ligi ja keerasin sildi tagasi nii nagu see pidi olema. Palju parem.
Kuigi ma sain selle korda oli siiski kummaline tunne, et midagi on puudu. Kõndisin edasi kuni märkasin isa maja. Läksin ukse taha ja katsusin linki, isa pole siiani õppinud ust lukustama, alati imestan kuidas tal kõik asjad veel alles on. Kuna teda kodus polnud otsustasin, et koristaks tibake asju. Nii uskumatu kui see ka on on tema maja meie korterist palju räpasem. Mitte ei mõika milles asi on. Hea seegi, et siin prügimäe järgi ei lõhna. Kui kõik koristatud sain istusin diivanile ja hakkasin otsima telekapulti. Alustasin diivani vahelt, kõige tõenäolisem koht, arvestades seda, et sinna mahuks ära terve kirstutäie jagu asju. Kuigi ma ei leidnud telekapulti leidsin hulgaliselt muud huvitavat, ühe pitsatüki mida andis veel soojendada (salaamipitsa, väga maitsev!), õlu kuuspaki, millest oli alles ainult üks purk, paarkümmend tühja pudelit ja isa autovõtmed. Huvitav kuidas ta sedasi tööle sõitis. Autot igastahes ees polnud.
Otsustasin isa saabumiseni üleval oma toas olla, mis oli endiselt roosa nagu siis kui ma olin kolmene ja unistasin saada baleriiniks... Selle mõttes juures tabas mind kiire mälestus baleriiniõpetajast... väristasin hetkeks õlgu ja heitsin voodisse pikali. Vajusin unne.
Viie minuti pärast äratas mind autohääl. Inimesed !!! Kuidas ma küll selle peale ei tulnud, huvitab miks linn nii tühi on ? Vahet pole . Jooksin uksele, seal oli isa, kes oli muutunud selle aasta jooksul mil ma teda näinud polnud veel hallimaks kui varem (nagu tõsiselt halliks, kui varem olid tal ainult juuksed hallid, siis nüüd on ka ta riided hallid... kõik riided !!!!) jube lihtsalt.. Ometigi oli tore teda jälle näha. Tal olid kaasas ka rätsep ja Jaakobus, kes on selle linna rätsepa ainus poeg. Rätsep ise on ratastoolis. Isa saab temaga hästi läbi, nad teavad üksteist juba sellest ajast kui nad veel kõndida ei osanud. Nad tulid siia telkut vaatama, täna pidi vist olema mingi suur jalkamats.
Kõik olid mind nähes üllatunud. Ma just alles täna hommikul ütlesin neile, et ma tulen ju... Ikka teevad seda nägu, et ohhooo sa tulidki. Uskumatud tegelased.
Lõpetasime päeva sellega, et tellisime pitsa ja vaatasime jalkat. Oli tore õhtu, kuigi kõht jäi tiba tühjaks. Enne magamaminekut nägin akna taga hetkeks suurt koera.


By: thrall ja kanakene

Märksõnad: Twiiliit  2 

Kommentaarid (4)

nintendogs (24.12.2009 10:34)
megalahe
jätkata----
Elyon (24.12.2009 13:04)
Kuule, halloo? Paari nime muutmise asemel ja mõne koha juurde tekitamise/ära jätmise asemel võid sa lihtsalt raamatut siia ümber trükkima hakata.
Mõttetu.
Ellutudinous (24.12.2009 20:50)
Kuule, saa üle
Mõned meist naudivad sellist pas.ka
no offence.
geniaalne
Ellutudinous (01.01.2010 02:45)
Tee edasi

Profiil

thrall

Sissekandeid: 6
Punkte: 2022
Kollikood: 118627
Viimati:
 

Tema märksõnad

Viimati luges