Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Twiiliit 1.osa

postitas: thrall - 22.12.2009, , loetud: 535x

Nagu öeldud saabub siis täna Twiiliiti esimene osa. See on Twilighti paroodia (nagu mõned juba väga osavalt ära arvasid) Neile kellele ei meeldi, kirjutage, mis ei meeldi mitte lihtsalt, et saast vms.

KIRJAVIGADE EEST EI VASTUTA

Nautige

onu Bella päevik...

Esimene sissekanne ...

28.08.1986


Kuna alustan kohe sõitu isa juurde ja mul pole midagi huvitavamat teha, siis hakkan päevikut kirjutama. Võib-olla teid huvitab, kes ma üldse olen... Minu nimi on Bella Schwardz või nagu mu vanad klassikaaslased mind hüüavad, Onu Bella.
Kolin, sest mu ema suri heitegaasimürgitusse. Ma ei saa aru kuidas see võimalik on. Alles ta alustas onu Albertiga uut suhet ja nüüd on ta surnud ... Viisteist aastat elas ta prügimäe kõrval ja alles nüüd viskas papud püsti... Imelik loom oli ta.
Enne lahkumist said kõik oma osa kätte... Kõik need haiged inimeseloomad, kes mind paksuks kutsusid ... Ega mind Onu Bellaks ilma asjata ei kutsutud... Olin üle linna tuntud paksmagu. Las vana kool puhata tuhas ! (ja balletiõpetaja ka) Aga nüüd, olles läbinud Savipätsi dieedikursuse olen kaotanud poole oma kehakaalust ja kolin uude kohta, kus keegi mind ei tea. Peale mu isa ja Jaakobuse ja.... Okei, mõned inimesed teavad, suva see.
Elasime emaga Tondimetsa linnas. Päris tore koht. Maja asus otse prügimäe kõrval, McDonalds oli teisel pool linna ja politsei oli olematu. Mulle meeldis seal, senikaua kuni ma jõudsin teisse klassi ja hakkasin rohkem mäkis käima. Mingil põhjusel olin aasta pärast kaalus poole võrra juurde võtnud ja nägin tiba liiga ümar välja. Arst ei osanud sellist muutust seletada. Mu ema tegeles linnas käsitööga, müüs asju mida ta prügimäelt leidis ja korda tegi. Tavaliselt inimesed ei saanudki aru, et tegemist on äravisatud asjadega. Seda senikaua kuni nad koju jõudsid ja need tükkideks kukkusid. Kummaline.
Mu isa on politseijaoskonna ülem, ta elab veel väiksemas linnas kui seda on Tondimetsa. Uskumatu, kas pole. Ja meil polnud politseid ollagi.
Ema ja isa lahutasid, sest nad ei suutnud selgeks teha, kumb neist hommikul enne vetsu saab külastada. Kohe kui isa üles ärkas oli ka ema kohe plastis ja nad tormasid mõlemad wc poole. Mulle jäid Tondimetsast head mälestused. Usun, et suudan nende najal minna tulevikku ja ema surmast üle saada.by: thrall ja kanakene

Märksõnad: Twiiliit  1 

Kommentaarid (5)

Clazz (22.12.2009 13:02)
xd, pliis teatad ka ?
nintendogs (22.12.2009 13:29)
ok....laheXd
irwwhh...
tea... posti teel, kui jätkad, ok?
Kkaire (22.12.2009 15:21)
Suhrt hea paroodia. Irww. Hea on
OlenKesOlen (22.12.2009 18:48)
Mulle ei meeldi..Naljakas küll.

Profiil

thrall

Sissekandeid: 6
Punkte: 2022
Kollikood: 118627
Viimati:
 

Tema märksõnad

Viimati luges