Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

iseseisev #1

postitas: GoGirl123 - 01.11.2009, , loetud: 769x

1
Kedagi ei huvitanud mida ta teeb või kus ta on!Lizetel oli juba pisar silmas kui ta äkki kuulis isa kurja häält:,,Lizete tule kohe alla ma tahan sinuga rääkida.”Lizete süda võpatas kui ta seda kuulis.Ta ei saanud algul arugi ,et asi sõltub koolist.Kui lisete alla jõudis oli isa välja trükitud lehega otse tema ees ja küsis:,, Mida sa selle põhjuseks ütled??’’Lizete ei teadnud et tal ei ole ühtegi positiivset hinnet e-koolis.,,Ma nõuan selgitust!’’ütles isa kurjalt ja tigedalt.Lizete ütles et ei tea sellest midagi ja läks oma tuppa.Tal oli kurja kuulutav kavatsus minna ära ema ja isa juurest. Ta pakkis asjad helistas Kellyle ja läks ööl vastu neljapäeva ära vaikselt läbi akna.Lizete teadis kuhu on tal võimalus põgeneda ja ta läks sinna koos Vanessa;Kelly;Roberti;Tomi ja Gzusiga.Nad läksid nende pelgupaika mis asus 10-ne km kaugusel kodudest.Vanemad ei tea tegelikult et nad läksid.Lizete vanemad teadsid küll et Liz läks aga neid ei huvitanudsee üldse sest neile ei meeldinud Liz ja nad ei kavatsend hakkata otsima ka.Ema ütles isale nii:,,Kallis see plika saab hakkama ta on 15.Mis vahet seal on kus ta on või ei ole ta nagunii ei allu meie sõnadele ja korraldustele.Ta hakkab meid igatsema ja ta tuleb tagasi.Kuigi ma ei usu et sa tahaks et ta tagasi tuleks ta on nagu nii nii loll.’’Lizete aga rääkis teistele teist moodi:,, Mu vanemad ei hoolinud must ja ma kavatsesin siiski ära tulla.Ma ei lähe enam kunagi sellesse maija tagasi ma vihkan neid vihkan!’’Viimased sõnad ütles ta närviliselt ja raevunult ning tom pidi teda rahustama:,,Rahune kallis kõik saab korda ma luban!’’Tom vaatas teda nii ,et Lizete jäi teda uskuma.Nagunii ta armastas ka Tom-i.
Reede hommikul oli ema üleval ja läks kooli et näha kas ta jobu plika on seal.ta küsis õpetajatelt kuid nemad vastasid talle nii:,,Lizete ütles juba et ta läheb teie juurest ära sest ta vihkab teid kui te ütlete talle et ta on..’’Sel hetkel katkestas neid direktor:,,Teie lapse hinded olid küll halvad aga seepärast ei pea te teda solvama.Me teame küll mida te talle ütlesite ja meil oli õigus ta ära lasta.Ta lausa piinles teie käes.Ta oli küll teist moodi aga siis ei ole vaja teil teda niimodi solvata.’’Cristina ehk Lizete ema oli vihane 1. Lizete peale ja 2.
Kooli peale.Lizete emal oli kavatsus otsida Lizete üles ja talle niimodi kerepeale anda et ta enam ei ela ka.Cristina läks ja rääkis seda oma mehele ja Lizete isa ei olnud seda meelt et blasta tal ringi hulkuda ja külvata vanemate peale kaebusi.
Tema ja ta mõtted,millal on küll see aeg mil mu ema ja isa minust hooliksid.
Oh kui oleks olnud ka nii et oleksingi olnud lastekodulaps mitte et mu ema oleks mind ikkagi üles kasvatand.Või tegelikult ei tohiks ka tema-kohta öelda EMA. Ta pole küll mingi headus või üldse mingi selline!!!
Lizetet katkestas valju mürin mis kostis kusagilt eemalt.Tom kes oli üritanud Lizetet äratada ei suutnud seda siiski teha.Tom karjus alles siis kui Lizete oli mõtetest välja valgunud:,,Läheme kähku siit mnema. Me sureme või lämbume siin muidu.''

Nad olid lämmastikust välja pääseenud kuid pilt mis neid ees ootas oli kohutav.Kõik oli kadunud...


Nad jõudsid just välja astuda kui neid miski riivas...


Nad mõtlesid mis kas...:
· Laip
· Koer
· Kass
· Oks
· Inimene...

Hakkas valgeks minema.Nad nägid mis see oli...

See oli kurb vaatepilt mis neile avanes...
Kelly oli surnud...-Millal seda ei tea keegi aga arvatavasti ta külmus ära...
Sõbrad leinasid Kellyt ja tundsid Rob-ile kaasa.Neid ei huvitand mis eemal toimub

Lein...
Lein...
Surm...
Surm...
Surm...

Märksõnad: armastus  vihkamine 

Kommentaarid (0)

Profiil

PinkStraberry

Sissekandeid: 10
Punkte: 813
Kollikood: 405564
Viimati:
 

Viimati luges