Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Sõprus, mis puruneb #1

postitas: Hapukomm - 10.10.2009, , loetud: 340x

Kui on liiga igav või mõtetu siis öelge !
Kui meeldib siis loe, kui ei meeldi siis ära loe!!
Oli kena kevadpäev mil lapsed veel koolis olid, Kertu, Raili, Hendrik ja Sander istusid kooli ees pinkidel.
Nad rääkisid eilest peost, mis seal juhtunud oli ja jne.Kertu ütleb:" Ärme pigem seda õhtut tuleta meelde, seal juhtus nii palju!"
Hendrik aga samas:" Miks ka mitte, mul küll midagi häbeneda pole, kas sul on?" Kertu: "Ei ole aga lihtsalt!!?"
Raili samas ütles: "Lõpetagem see vaidlus, mis oli see oli!" Siis heliseski kell ja nad pidid tundi minema.Pärast viimast tundi läksid kõik neli Raili poole. Hendrik ja Raili kutsusid Sandrit ja Kertut välja aga nad olid juba plaanid teinud. Niisiis läksid Kertu ja Sander välja jalutama. Sandrit vaevas ikka miks Kertu ei tahtnud eilest rääkida. Kertu vastas: "Mulle see pidu väga ei meeldinud." " Miks? " küsis Sander. Selle peale ütles Kertu: " Ah lihtsalt , palun ma ei taha sellest rääkida!" Nii saatis Sander Kertu koju ja läks ise kodu poole.
Sealt tuli talle vastu Tereesa, kellele meeldis Sander. Ta ütles: "Istu autosse, lähme räägime, mis sul mureks." Sellepeale ütles Sass:
"Ei tänan aga ma läheks hea meelega koju." "Okei." "Aga las ma viin su koju." Sass vastas: "No hea küll rääkisid mu pehmeks." Autos proovis Tereeesa Sandrit suudelda aga Sass ei saanud seda lubada kuna käib Kertuga. Nii jõudsid nad Sassi kodu juurde ja Sass läks autost välja ja ütles: "Aitäh, et mind koju tõid." " Pole tänu väärt." vastas Tereesa. Järgmiuse päeva hommikul ei pidanud Sander, Kertu, Raili ja Hendrik kooli minema, kuna oli laupäev. Mis nendega laupäeval juhtus saate teada teises osas.

Jätkub.......


Kommentaarid (7)

marleenxx (11.10.2009 15:45)
äge jutt
sharpey (11.10.2009 15:52)
kui järgmine osa valmis saab saada palun mulle link eks!
Jansu (11.10.2009 17:14)
tahaks juba teist osa lugeda
hea jutt.
Annuke (11.10.2009 17:17)
lahe

Profiil

Ameerah

Sissekandeid: 4
Punkte: 16167
Kollikood: 349905
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges