Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

laps.copy/paste

postitas: MusicianExist - 23.08.2009, , loetud: 393x

COPY / PASTE,aga siiski hea!

1. Kuu

Emme, olen ainult paarkümmend senti pikk, kuid mul on juba süda! Ma armastan su häält! Iga kord kui kuulen seda, siputan kohe käte ja jalgadega. Su süda tuksumine on mu lemmik unelaul.


2. Kuu

Emme, täna õppisin imema pöialt. Kui näeksid mind, ütleksid kohe, et olen juba beebi. Veel ei ole ma piisavalt suur, et hakkama saada väljaspool kõhtu. Mul on siin nii hea ja soe.


3. Kuu

Emme, arva mida! Ma olen poiss! Loodan, et see teeb sind õnnelikuks! Ma tahan et sa oleksid alati õnnelik! Mulle ei meeldi kui sa nutad. Sa tundud siis nii õnnetu. See teeb ka mind õnnetuks ja ma nutan koos sinuga, kuigi sa ei kuule mind.


4. Kuu

Emme, kas käisid jälle arsti juures? Emme, ta valetas sulle. Ta ütles et ma ei ole beebi. Olen küll ju, sinu beebi! Ma mõtlen ja tunnen. Emme, mis on abort?


5. Kuu

Kuulen jälle arsti häält. Ta ei meeldi mulle, ta tundub südametu ja külm inimene. Ta tuleb mu koju! Arst ütles seda nõelaks. Emme, mis see on? See kõrvetab! Ütle et ta ei teeks rohkem! Mul on valus, aita mind emme! Ma ei oska põgeneda selle eest!


6. Kuu

Emme, mul on nüüd kõik korras. Ma olen Jumala süles. Ta rääkis mulle abordist. Miks sa ei tahtnud mind emme? Ma ju armastan sind.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Märksõnad: kuu  laps  copy/paste 

Kommentaarid (0)

Profiil

MusicianExist

Sissekandeid: 2
Punkte: 726
Kollikood: 421265
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges