Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Living like in a dream #11

postitas: StarLover - 13.06.2009, , loetud: 986x

Eelmises : Läksin arvutisse,sealt ma sain rabavalt õudsaid uudiseid,mille käigus mu maailm täielikult kokku varises, ma ei suutnud uskuda,et...

see mis ma mõtlen võib tõsi olla. Lugesin neti uudistest : "Neljateist aastane tüdruk,pruunide juuste,1.62 m pikk rohelise jope ja mustade teksadega jäi eile pärastlõunal rongi alla."

Kirjeldus vastas täielikult Kerlile.Helistasin talle ülima kiirusega.Kutsub,kutsub,kutsub. Lõpuks võtab vastu tüdruk Kerli häälega : "Kerli,oled see sina ?" küsisin hirmunult
"Mina jah,ega sa nüüd valele numbrile ei helistanud et nii küsid?"ütles Kerli
Ohkasin kergendatult ja puhkesin kergendusest nutma.
"Miks sa nutad?" küsis Kerli tõsiselt.
"Ma arvasin et sa said surma." proovisin nuttu lõpetada.
"Miks nii?" küsis ta ehmunult
"Netis oli uudis,mingi et tüdruk jäi rongi alla ja see tüdruk vastas täiega sinu kirjeldusele." proovisin rahuneda .
"Ohissand.." ütles Kerli. Pisike vaikus , kui siis Kerli ütles :
"Kuule,see tüdruk vastab ka täiega sinu kirjeldusele,ainult et sa oled paar senti lühem." ütles Kerli tõsiselt.
"Kui sa praegu helistanud poleks oleks ma arvanud et see oled sina." ütles Kerli juba ka pisut ehmunult.
"Vot,nii juhtub kui olla parimad sõbrannad ja peaaegu kaksikud." ütlesin ma naerdes.
"Poistega sinu poole ka täna?" küsis Kerli siis.
"Mhm , miks mitte, ainult möllu ei saa täna,ema isa tulid koju." ütlesin siis.
"Nojah, möllu saab õues ka, vaata kui palav on ,paneme seelikud?" küsis ta siis.
"Okei, fain with mii,Tsau," ütlesin talle ja panin kõne ära.
Tõmbasin seeliku selga,plätud jalga, ja tormasin poiste uksetaha. Koputasin,mitte mingit vastust , koputasin uuesti, ikka veel mitte. Astusin siis sisse ja ütlesin "Hallo?" kuulsin köögist tulevat poiste kisa. Nad lollitasid jälle, võtsin plätud jalast ja liikusin siis,köögi poole, nii kui ma köögi ukse juurde sain,kukkus Kevin suurehooga otsa mulle, Nick oli teda lolluse hoos tõuganud.Ma lõin pea vastu seina. "Aiia," ütlesin veel ja siis koputasin Kevini seljale, proovisin märku anda , et ta mu pealt ära roniks."Vabandust." ütles Kevin naeratades. "Pole midagi, aga jääkott kuluks ära küll." ütlesin talle millepeale Nick mulle jääkoti tõi. "Ja mis sind siia toob?" küsis Joe."Külla tulin." ütlesin laia naeratusega. Poisid ei jäänud vastusega rahule,ja vaatasid mind käed rüppes.Vaatasin neid ja ütlesin siis :"Okei,minge pange end riidesse,ma tulin teid külla kutsuma,Kerli tuleb ka." poisid jooksid ülesse. Alla jõudes jooksid nad kööki võtsid mul käest kinni ja tirisid mu kaasa.Panime kossid jalga ja jooksime võidu minu maja juurde jooksin uksepeale ja kisasin üle ukse : "Ema, ma kutsusin poisid ja Kerli siia,me oleme basseini ääres kui midagi vaja on." ja lükkasin ukse peauguga kinni,pöörasin ümber ja karjatasin,seal oli Kerli. "Sa ehmatasid mind." ütlesin talle."Ei,ma ei tea seda." ütles Kerli oma kõrva kinni hoides. Ja juba me jooksime viiekesi basseini poole. Jooksu pealt võtsime teineteise kätest kinni ja jooksime riietega basseini. Nalja oli kui palju.Poisid käisid korra kodus ära,meie jäime Kerliga "päevitama" ."Kerli,sulle ikka meeldib Joe?" selle peale ta naeris . "Pff,muidugi." ütles ta siis .
"Okei,ma olen vaadanud,et sa talle ka oled hakanud meeldima,ta pmst jooksis ülesse kui ta sinu nime kuulis." sõnasin ja panin päikeseprillid ette ja tundsin kuidas Kerli mind vaatab.Lõpuks ta lõpetas minu jõllitamise,toppis ka päikeseprillid ette. Lõpuks hiilisid poisid meie seljataha ja määrisid šokolaadi meie näole. Me ehmatasime,nad ulatasid meile ka šokolaadi tahvli ja läks šokolaadi sõjaks. Me ei loopinud seda, me määrisime seda teineteisele ja lõpuks kui šokolaad otsa sai,jooksin ma tuppa,tõin digika,asetasin taimeri peale, panin lauale ja poosetasime seal,šokolaadi kokkumäkerdatud aga ikkagi rõõmsad. Lõpuks tegi digikas pildi ära, nii kena pilt tuli . Ja siis hüppasime basseini, kuna meil oli seal sees ka veepuhastus värgendused,ei saanud vesi reostatud. Lõpuks kui olime läbimärjad,otsustasime pausi teha ja lihtsalt juttu ajada.Istusime murul ja lihtsalt jutustasime. Ja siis tegime tõeringi,istusime ringis,ja igaüks sai küsida ja vastata. Alustasme minust,Kerli ja Kevin pidid kohad vahetama,sest polnud asju mille kohta ma Kerlilt tema kohta küsida saaks. Mingi 3 tundi mängisime seda, Ringis oli selline järjekord : Keidy->Kevin->Kerli->Joe->Nick->Keidy. Päris naljakas oli.Lõpuks hakkasime koju liikuma, pimedaks hakkas minema ning siis juhtus midagi,mis Kerli seitsmendasse taevasse viis. Ta sai Joe'lt kaua oodatud musi,me seisime seal Nicki ja Keviniga ma kommenteerisin :"Nii tore on vaadata inimesi musitamas,kes niihästi kokku sobivad." Selle peale Nick ja Kevin naersid. Ka mina ei jäänud musist ilma.Ainult et mina sain oma musi Nicki poolt meil oli Kerliga maailmaparim päev. Kerli seisis rabatult,Joe naeratas talle ja ütles siis : "Head ööd." . "Head ööd," ütles Kerli rabatud häälega. Soovisin poistele ka head ööd,ja kõik läksid oma koju. Kerli oli õnnest šokeeritud,ta jahus terve õhtu sellest kui imeline see oli,ja mina tuletasin sada korda talle meelde,et ma tean, ma ei jäänud ka ise sellest ilma. Läksin lõpuks magama. Hommikul ärkasin uksekella peale,vanemad ei kuulnud seda, magasid nii sügavalt. Läksin siis ust avama.

Märksõnad: kerli  kevin  nick  keidy  joe  järjekas  fikk  järjejutt 

Kommentaarid (0)

Profiil

StarLover

Sissekandeid: 26
Punkte: 1948
Kollikood: 343980
Viimati:
 

Arhiiv

Viimati luges