Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

JENIFER#5

postitas: dangerous1 - 26.05.2009, , loetud: 663x

vabandan kirjavigade pärast
enjoy!


...see oli laure . Jen hakkas kiljuma ja kohe pärast seda leidis ta end ümbritsetud inimestest kohe lõpetati pidu ja inimesed läksid koju . Laurele kutsuti kiirabi ja politsei. Jen oli veel seal kui kiirabi jõudis.
KiirABI: MS SIIN JUHTUS?
Jen: ma ei tea seisin siin kui käis pauk ja ja ja....
jen hakkas hüsteeriliselt nutma ja ta toimetati sealt minema et mitte segada arstide töö tegemist. Varsti sai ka jenn teada et laure veel elab aga tema seisund on kriitiline.

Mürts käis uks mille jen kinni virutas. Ta oliu jõudnud koju ja ta oli vihane et jake varjas tema eest kes on mõrvar . Jennil tekis idee jake ära võrgutada ja siis välja pinnida kes on mõrvar aga seda ta ei oleks suutnud teha . Niisiis jen loobus sellest mõttes ja võttis riided selja ja pani endale tudukad selga läks vannituppa meiki maha võtma ja hambaid pesema. Ta ronis voodisse pärast neid asjatoimetusi .
Öösel ärkas jen karjatades jälle oli Miks end tema unenägudesse tulnud. Jen mõtles veidi sest ta ei oleks suutnud magama kohe jääda. Ta mõtles sellest et kui ta peaks valima jake ja miksi vahel ei suudaks ta seda teha sest ta armastas neid mõlemaid küll aga polnud tal loodustki enam miksi näha sest too oli juu kolinud pärast jeni mahajätmist kuhugile välismaale. Jenil oli valus sellest mõelda seega otsustas ta uuesti maga ma jääda .
Jeni äratas karl. Jen karjatas.
Jen: kuidas sa sisse said?
Karl. Vahetpole igatahes ma pean sulle midagi rääkima ! Sa ei tohi jakega enam kokku puutuda sest ma tean et tema on mõrvar ,miks ta muidu koguaeg põgeneb minu juurest...aga igatahes nimelt tema juu oli seal üleval kui lauret tulistati..aga kus sa siis olid ,jen?
Jen: ämm....vot seda on raske öelda sest nimelt siis olin ma just jakega ja ta ei saanud sed teha laurele sest...APPI laure ma unustasin tema juurde haiglasse minna... sa võiksid nüüd mu toast välja minna sest ma hakkan riideid vahetama...
Karl lahkus jeni toast ja lubas et ta ootab teda all. Jenn tõmbas endale jalga kollased teksad mingi pluusi ja peale hästi armasa roosa pusa. Kammis juuksed tegi hobusesaba ja jooksis alla. Karl oligi seal ja ta ei olnud üksinda. Seal seisis jake. Karl oli näost valgeks tõmbunud ja üritas teha näguet ta ei kahtlusta jake aga tal ei tulnud see välja.
Jen: ma ei saa aru mis te voorite mu majas ringi pealegi just teie kaks. Ära hakkab tüütama. Kust te sisse saate?
Jake : aknst loomulikult
karl ainult noogutas ja üritas jenile märku anda et too ajaks jake minema.
Jen : kas lähme ?
Jake : loomulikult
karlil oli selline nägu peas nagu oleks ta just peksa saanud kust ta teadis kuhu minema peab mõtles karl
pealegi pidi ju karl jeni oma uuel motikal kohale viima.
Karl: kuhu sina küll lähed? Ütles ta jakele
jake: jeni viima haiglasse!
Karl lihtsalt solvus ja läks minema lihtsalt astus majast välja ja sõitis minema.
Jen: millega me lähme?
Jake : jala
jen ei suutnud oma kõrvu uskuda
jen: Aga see on nii kaugel!
Jake astus jeni juurde silitas ta põske ja ütles:
kas sa siis ei jõua käia?
Jen: jõuan aga siis läheb juu tohutult aega ja me ei jõua õigeks aja....
rohkem ta ei jõunud öelda sest jake oli oma huuled surunud tema omadele ja jen ei punninud vastu vaid hoopis proovis seda olukorda säilitada. Nii seisid nad seal minuteid kui lõpuks jen suutis end kokku võtta ja lõpetada. Ta punastas .
Jen: hakkame minema ?
Jake: eeee...jh arvan.
Ta suudles jeni veel põsele ja tõmbas ta siis endaga kaasa koridori kus toppisid nad endale ketzid jalga ja astusid uksest välja . Jenn oleks peaaegu rabanduse saanud ukse taga seisis....

uus osa lähgi ajal!

Märksõnad: järjekas 

Kommentaarid (0)

Profiil

dangerous1

Sissekandeid: 22
Punkte: 5474
Kollikood: 280020
Viimati:
 

Viimati luges