Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Teised ja mina...

postitas: special - 06.05.2009, , loetud: 410x

Pole olemast koledat inimest, on olemas ainult ainulaadsed! Meil on ühiseid jooni, kuid oleme ka erinevad. Ja meie erinevusi ei tohi ega saa ka muuta, sest sellisteks oleme me sündinud!
-
Mind ei saa muuta, kuid mind muudetakse. Mind tehakse alati ringi, kui ma piisavalt sobiv pole, olgu siis olukord ükskõik milline. Mind vormitakse alati kellekski teiseks, kuid siiski jään ma endaks.
-
Kinnitan teistele, et pärast vihma paistab ALATI päike, kuid endal on mul maailmalõpp käes, sest päike paistab liiga kõrvetavalt. Kinnitan ENDALE, et ükskõik kui aeglaselt ma ka ei kõnniks, lõppudelõpuks jõuan ikkagi kohale. Igal plussil on omad miinused, mis on minu jaoks tihti rohkem silma paistvamad.
-
Me kaldume uskuma võõraid, sest nemad pole meile veel haiget teinud. Parem on ligidalt tagasi tulla kui kaugelt kahetseda. Me tahame näha peeglist kedagi teist peale enda, kuid kui sa oleksidki see teine, siis tahaksid sellist mina, nagu sa sellel hetkel peegli ees oled - see muudab oma usku.Eksimine on inimlik, andestamine jumalik. Me ei saa sellest lihtsalt õigel ajal
aru!Tegu on mõtteteradega, mis olen ise kirja pannud!

Märksõnad: mõtteterad 

Kommentaarid (1)

ann123 (28.10.2009 16:22)
Tark jutt

Profiil

Cwerry

Sissekandeid: 10
Punkte: 70904
Kollikood: 270396
Viimati:
 

Viimati luges