Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Ümbritsev mood

postitas: Hathor - 07.03.2009, , loetud: 437x

Ma ei ole tähendanud, et mood minu elus suur rolli mängiks, kuid siiski jääb tunne, et see teeb seda ilma, et inimene ise sellest aru saaks. Muutub ju ka minu ilumeel aja jooksul ja enamasti koos moega.

Kui kunagi, kui ma veel väike olin, olid moes väga laiad teksad, siis ma ainult neid kandsingi. Nüüdseks olen ma üle läinud kitsamatele pükstele, mida ma kunagi jubedateks pidasin. Muidugi ma kasvan ja arenen, kuid ümbritseva ühiskonna eelistused ei jäta ka mind puudutamata.

Nüüd, kui ma vaatan disainerite rõivaid, mõtlen, et kui kunagi rahaline seis võimaldab ostaks selle ja selle looja riideid. Disainerite all mõtlen ma aga kõrgmoeloojaid. Minu lemmik on vaieldamatult Oscar de la Renta, kes toob välja naiselikult jooned. Aga tegelikuses ei saaks ma hetkel ju seda sorti riideid kanda.

Ma kuulun veel teismeikka ning sellise riietusstiil võiks nii mõneligi minu eakaaslasele kummaline tunduda. Kuid lõpuks kelle jaoks me ikkagi end üles lööme? Mina kannan seda, mis annab mulle hea enesetunde. Ja ma püüan mitte hukka mõista neid, kelle rõivastust ma kohatuks või maitselagedaks pean, sest eks lõppude lõpuks igaüks teab ise, mida kannab.

Märksõnad: mood  kujundaja  mõjutaja  ühiskond  maitse 

Kommentaarid (1)

ImSweetGirl (07.03.2009 20:00)
Okei . Üsna mõtlik jutt, varsti, peame me võibolla imelikuks alt kitsaid teksasid

Profiil

Hathor

Sissekandeid: 3
Punkte: 3770
Kollikood: 175010
Viimati:
 

Viimati luges