Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Kuulus?

postitas: ImHere - 07.12.2008, , loetud: 557x

Nii! Ja nüüd intervjuu põhiküsimus:
Kuidas oled sina enda arust koopas kuulskaks saanud?
ImHere: Kindlasti teavad mind kõik, kui endist ruunikolli, kes võitis palju koopa ametlikke võistlusi, ning ka endist kasutajat 19735. Olin nendega ikka väga aktiivne, tegin palju võistlusi jne.
Nüüd aga olen ImHere. Esiteks võiksid mind teada kõik, kes olid koopas tsirka 1 aasta tagasi, ja olid vähegi aktiivsed, kui koopabändi juhtpersoonina. Koopas on meie bändist kõik vanemad kollid teada saanud. Oli isegi 2 kodulehte ja palju teemasid, kus oli midagi seoses meie bändiga.
See oli aga ammu, ja ruunikolli kasutajaga.
ImHere aga alustas hiiglaskarjääri ,,Punaste" koopalehega. Koopaleht sai alguse tsirka 2 augustil ja lõpetas oma tegevuse 3 detsembril. Väga pikka eluiga meil ei olnud. Lehel sai lugeda ülivärskeid intervjuusid, uudiseid, osaleda võistlustel ja teha palju muud põnevat. Kokku saime teha 8 võistlust, ning igal võistusel 3 võitjat. Niiet õnnelikuks said meie koopalehe kaudu 24 kolli! Koopalehel oli oma foorum ja kõike muud sellist! Igal asjal on lõpp!
Kuid nüüd on tulnud aga uus teade! ,,Segased Asjad" teema alt võib leida koopapäkapiku teema. Selle tingimus on, et paneksite oma urgu ühe pisikese pildi koopa sussist 2008. Sinna sisse läheb heal juhul päkapikk, ja jätab ühe ilusa tähekese või muud sellist. Ka seda peaksid vanemad kollid teadma, kuna ma teen seda juba teist aastat. Peale seda kui teema tegin(eelmine aasta) oli näha juba umbes sama pealkirjaga teemasid ja sama põhimõttega. Mõned olid kohe jube lurjused, ja kopisid teksti minult maha. Üsnaga sai ka see väga kuulskaks. Midagi tegema ei pidanud. Ainult pane suss urgu, ja oota et päka tuleks!

Märksõnad: kas?  kuidas  mida  keda?  kuulus  punased 

Kommentaarid (0)

Profiil

ImHere

Sissekandeid: 5
Punkte: 366
Kollikood: 315121
Viimati:
 

Tema märksõnad

Viimati luges