Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Karoli krimka 5.osa

postitas: tsikibriki - 30.11.2008, , loetud: 654x

Eelmises osas:Järgmisel päeval ärgates tundis Karol vastikust selle ees, mida ta direktoriga koos oli teinud(nad viisid pommi vanasse majja). Seejuures aga mõtles:"Kindla peale need inimesed, kes sinna tulid, pommi ka kahjutuks tegid.", kuid ta tundis, et ta peab tõusma, kuna nagunii varsti oleks ema tulnud ja röökima hakanud:"Kas sa saad voodist lahti!".
Karol oli säärases ruumis, kust välja ei saanud, valgust polnud, mingi nöör takistas tal liikuda.
"Karoliina!"
Tüdruk võpatas ja tegi silmad lahti.
Väike õde Katariina jooksis kohale, Mikk ja Mait (10-aastased nooremad kaksikvennad) jooksid kohale. Karol mõtles: "Alati, a l a t i ema jätab need põngerjad minu hoolde! Ma pean ainult nooremate õdede-vendade pärast jätnud sõbrannade shoppingud ära! Ma olen jätnud väga paljud asjad nende pärast ära, kuna mulle meeldib väikeste eest hoolt kanda ja kuna nemad ise ka seda väga paluvad, kuna kardavad üksi olla! Nad on küllalt vanad, et õppida enese eest hoolt kandma! Mina õppisin selle ära 7-aastaselt! Ma räägin nendega õige selle kohapealt!"
Kuid väikesed olid läinud.
Karol mõtles:"Alati ma jään peretülide pärast kooli hiljaks!***** ******!"
Õnneks jõudis Karol "õigeks ajaks" kooli, sest esimene tund oli vene keel ja temal oli meelest läinud, et õp.Kreek on kursustel ja tund jääb ära. Õnneks oli ta endale sülearvuti kaasa võtnud ja ta kavatses juba rate.ee-sse minna, aga kui ta ringi vaatas, nägi ta Martinit, kes oli ka juhuslikult (milline kokkusattumus )süleka kaasa võtnud ja nagu kuulda, mängis arvutimängu, sest kostis kogu aeg pipiip! piip! ja Karol läks tema kõrvale ja sisistas nagu madu:"Sss, sss!". Martin võpatas ja oleks äärepealt arvuti maha pillanud, kui Karol sellest kiiresti kinni poleks kahmanud.
Karol: "Kas see on sinu uus sülearvuti??"
Martin:"Mitte uus. Ma sain selle kuu aega tagasi, aga ma ei julgenud seda kooli kaasa võtta, sest kartsin, et keegi selle kohta halva komplimendi avaldab.Ema ka ei lubanud seda kooli kaasa võtta."
Karol:"Aga miks sa täna selle kaasa võtsid??"
Martin:"Sest teadsin, et vene keel jääb ära.Ütlesin emale, et õps arvestas aja valesti."
Karol:"Kuule, hakkame msnis rääkima."
Martin:"Ok."

Märksõnad: õudne  änksa  arvutimäng  W.i.t.c.h.  Sherlock Holmes  dr.Watson 

Kommentaarid (2)

tsikibriki (30.11.2008 22:04)
Kas jätkan?
MyNameIsBarbi (30.07.2009 01:08)
jhm hea jutt
lisa mind sõbsis vastu kuna siis ma tean kuna sa jätkad ja saan edasi lugeda

Profiil

tsikibriki

Sissekandeid: 6
Punkte: 619
Kollikood: 338089
Viimati:
 

Viimati luges