Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

No kuradi valetajd!!?

postitas: mariawe - 29.11.2008, , loetud: 455x

Mina ei tia, kas ka teiste sõbrad ja parimad sõbrad ning üldse tuttavad kogu aeg valetavad? Ma ei taha küll kedagi süüdistada, aga see on lihtsalt tobe!! No minuga juhtus sellel nädalal vähemalt 4 korda nii, et keegi mulle valetas. Paps ütles, et ei tasu kuri olla ja hoopis mõelda mis nende inimestega toimub, nii ma siis tegingi:

1. juhtum: Ma pidin sõbraga kinno minna, kuid siis tuli mu juurde tüdruk kes on nagu suht popp ja ütles et ta sõidab varsti ära ja tahab minuga välja minna! Nii ma siis jätsin ära kõik plaanid oma sõbrannaga ja laupäeva hommikul kui hakkasin ennast valmis sättima helistas ta ja ütles, et ta ei saa tulla!! Pärast kuulsin, et ta otsustas hoopis teiste plikadega uisutama minna!!

Järeldus: Ta lihtsalt arvas, et nii on naljaks, v'õi mis ta peas võis siis toimuda? Idikas selline!!!

2.Juhtum: Mu sõbranna uhkustas kogu, aeg oma asjadega, küll olid tal uued kingad, teksad, kott või sõitis ta hoopis Ameerikasse. Ma küll ei ütle et mu pere oleks mingi kari kodutuid, aga see lihtsalt käis närvidele!! No ja siis ühel päeval kui ta ütles, et ta isa talle oma uue jeepiga järgi tuleb(kui keegi veel ei tia, et ma elan Ukrainas ja siin on maasturid ja muud kullast asjad täiega moes), aga meie seda keegi ei näe sest isa tuleb hilja kuna ta peab pangast miljoni välja võtma,et temaga shoppa minna! Mul läks kops üle maksa ja kuna mul oli aega jäin ma ootama, kuid see mida ma nägin oli ootamatu: järgi tuli isa asemel hoopis ema ja jeepi ei olnud, oli hoopis vana sapakas!!

Järeldus ärast kuulsin, et ta isa oli ammu juba surnud!! Ju siis ta oli milleski ilma jäänud!! Ma igatsen oma issit ka(ärge moelge, et ta on surnud, ta on lihtsalt Eestis) !!

Ma proovin siis ise ka need väikesed häda valed ära visata ning soovin, et mul jätkuks seiklusi et neist kirjutada!!!

Märksõnad: Valetamine  vale  Ukraina 

Kommentaarid (1)

CreepyKiivi (18.03.2010 19:34)
Sa elasid ukrainas???

Profiil

mariawe

Sissekandeid: 1
Punkte: 726
Kollikood: 278114
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges