Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Kuidas avastati koobas

postitas: ilrek - 04.11.2008, , loetud: 787x

See on siis võistlusele . Ei mahtunud foorumi postitusse ära.


KUIDAS AVASTATI KOOBAS

*kisades* Ääääääääääääääääääääääääääääääääää !
"Ja käes ta ongi ! Palun, teie armas pisike roheline kollibeebi on siin ! " sõnas arst . Sünnitanu viidi palatisse, kust ta paari päeva pärast koju sai . Kodus oli loomulikult juba kõik ette valmistatud: roheline tuba, rohelise voodiga , rohelise kapi ja lauaga , rohelise voodilina, teki ja padjaga. Kõik oli perfektne .
Möödus 3 aastat . "Emmmeeee, mina tahan ka putlu ! " lausus pisikene koll, kellele pandi nimeks koopajumal. Kollikene sai pudru kätte, ja pistis plehku . Sabas sõrkis tal pisikene roosa koerakutsikas. Koopajumal oli juba aastaselt väga uudisimulik . Väike jumal astus uksest välja ja sammus aia poole . Tegi värava lahti, ja astus tänavale. Tänav oli vaikne. Mitte ühtegi puust autot ega metallist mopeedi. Lapsuke pööras paremale, kus elas kõikide kollide Master. Koopajumal teadis väga hästi kus ta elab, ning sammus tema maja poole. Võib küll imestada, et nii pisike koll käib juba nii palju . Laps vaatas seljataha, ja nägi midagi roosat jooksmas tema poole, aga ega laps loll pole, ta kohe hüüdis " Aua, aua, tule siia ! " Roosa koer jõudis temani, ja nii nad siis astusid kahekesi Masteri maja poole . Nad peatusid ühe uhke värava juures. Koopajumal vajutas ühele nupule ja talle vastas hääl :" Master office kuuleb ? " Laps: " Välav lahti, välav lahti ! " " Kes see räägib ? " "Emme laps läägib, emme laps " "Aaa jaaa, sina oled ju see pisike koopajumal, kohe lasen sisse ! " Koopajumal ja Roosa koer astusid sisse väravast ja jooksid võidu maja ukseni. Roosa koer oli loomulikult kiirem. Jumal tegi ukse lahti, ja astus sisse, ning kisas üle maja: " Ollide Määässteeel, us sa oled, lähme jalutamaa ! " Master: " Jajjaaa, kohe tulen kallike . " Kollide Master jõudis longates lapse juurde, ning nad läksid õue jalutama . Esialgu kõndisid nad pargi poole, kus asus imeilus purskkaev. Edasi nad kõndisid ühe lagendiku juurde, kus asus suur kivine mägi, mis oli auke täis. Jõudsid kohale, ja roosa koer jooksis kiiresti ühe augu juurde ning lipsas sisse. Koopajumal: " Aua, tule tagasi ! " Kollide Master: " Oota lapsukene siin, ma lähen vaatan kuhu see koer läks. " Master läks sisse, aga nagu arvata on, siis kimas koopajumal talle kibekiiresti järgi. Nii laps, Master kui ka Roosa koer imestasid milline ilus koht see koopas oli. Igal pool sätendas, ja vilkus. Seal oli 3 väikest järve ja 4 purskkaevu. Kõik jäid suu lahti seda vaatama, jah isegi koer . Nad uurisid seda koobast lähemalt. Nad avastasid et seal pole rohkem elusolendeid. Järsku aga Master vaatas, et koopajumal on kadunud. Ta kõndis natuke edasi, ja oh imet , noh tegelikult pole midagi imestada, koopajumal mängis juba. Seal oli palju klotse,numbreid ja kanamune.
Nii hakkasid Kollide Master , Koopajumal ja Roosa koer koopas iga päev käima, ning lõpuks nimetati neid koopa avastajaks, ja seda hakkas külastama väga palju inimesi. Koobas on tänapäevani populaarne, ja seda külastab päevas kindlasti üle tuhande elusolendi .

Märksõnad: võistlus  koobas  mängukoobas 

Kommentaarid (0)

Profiil

ilrek

Sissekandeid: 1
Punkte: 1002
Kollikood: 259924
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges