Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Et kui keegi veel ei tea!

postitas: Bretu98 - 26.10.2008, , loetud: 460x

San Andreas ei ole enam linn, nagu Liberty City (GTA 3) ja Vice City, vaid terve osariik, kus on kolm suurt linna, millest igaüks on peaaegu Vice City suurune: Los Santos (Los Angelese eeskujul), San Fierro (San Francisco eeskujul) ja Las Venturas -- arvake ära --
muidugi Las Vegas. On veel palju väiksemaid linnu ja päris mitu maakonda. Kogupindala tundub olevat u. 6 korda suurem kui Vice City.

Lugu on järgmine:
Viie aasta eest põgenes Carl Johnson Los Santosest, kuna elu oli väga julm. San Andreas hakkab vaikselt lagunema gängide probleemide tõttu (narkootikumid ja korruptsioon). Filmistaarid ja teised miljonärid annavad kõik, et diileritest ja gängidest hoiduda.

Kui Carl läheb 90-ndate alguses koju, avastab ta, et ta ema on mõrvatud, kõik ta perekond lagunenud ja sõbrad läinud halvale teele. Kui Carl tagasi tuleb, lavastavad korrumpeerunud politseinikud ta süüdi mõrvas. Kõik sündmustik toimub üle terve San Andrease osariigi. Carl peab päästma oma perekonna ja võtma võimu tänavatel enda kätte.

Veel huvitavat, mida olen mängust avastanud:
Los Santose kõige kõrgema pilvelõhkuja katuselt saab langevarjuga alla hüpata (seda teavad nagunii kõik). Saab ka mujalt, kui kuidagi katusele pääsed!
Saab ujuda ja sukelduda, ujuda mõne paadini, ronida sisse ja sõita minema. Üle aedade ja tõkete saab paremini ronida kui eelmistes GTA-des. Kindlasti leidub veelgi asju, mida ma pole veel avastanud. Muide, mina ei viitsi ühtegi missiooni teha, ma tunnen ainult ringikolamisest mõnu. .

Märksõnad: San Andreas 

Kommentaarid (0)

Profiil

Bretu98

Sissekandeid: 19
Punkte: 2057
Kollikood: 314258
Viimati:
 

Viimati luges