Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Unistus tavalisest tulevikupäevast.

postitas: SummerLion - 21.10.2008, , loetud: 762x

Ärkan kell 6 üles. Pesen hambad ja panen riidesse. Kammin juuksed ära. Panen kooliasjad kokku. Lähen ema juurde, et ta mulle patsi teeks. Sõidan jalgrattaga oma hobuse juurde. Annan talle värsket vett, rohtu ja heina. Kammin oma hobust. Sõidan jalgrattaga koju tagasi. Võtan midagi kooli näkitsemiseks kaasa. Lähen jalgrattaga kooli.
On 3. vahetund. Kuna siis söövad väiksemad õpilased ja on suur vahetund, siis sõidan jalgrattaga oma hobuse juurde. Kammin teda ja kontrollin söögipoolist. Muidugi ka sõbrustame.
Lähen jalgrattaga kooli tagasi.
On 4. tund, 5., 6. ja 7. tund. Nüüd, kui tunnid on lõppenud, lähen jalgrattaga koju. Söön ja joon midagi kiiresti ja panen muusikakooli asjad kokku. Lähen musakooli.
Kui muusikakool on lõppenud, lähen jällegi koju. Võib-olla söön midagi..
Nüüd tulleb päeva parim osa- ratsutamine. Sõidan siis jällegi jalgrattaga hobuse juurde. Toon ta koplist ära, puhastan ja kammin ning saduldan. Panen talle pähe valjad. Ronin selga ja vabastan hobuse päitsetest. Suunan hobuse ratsaplatsile ja teen soojenduseks sammu. Siis proovin natsa töltti ja siis traavi. Puhkame sammuga. Teeme kergendamisega traavi, nüüd juba pikemalt. Jällegi puhkame sammuga. Võtame töldile ning tõstame sellelt galoppile. Jee! Galopp on lahedaim! Teeme siis vahelduseks sammu. Seejärel tõstame jällegi töldilt galoppile ja nii mitu korda veel. Aga nüüd võiks ju hüpata ka? Jah, sedagi teeme. Umbes nii 4-5 korda. Nüüd on küll vaja puhata! Teeme siis sammu, mina sadulas vahel seisan, vahel kallutan taha, vahel kallutan end hobuse kaelale jne... Siis on aeg teha lõputraav. Traaveldame ja traaveldame ning peagi hüppan sadulast maha. Kõnnin temaga käe kõrval, kuni lähme boksi tagasi. Võtan siis varustuse ära ning viin hobuse koplisse tagasi. Kell on umbes 19.30.
Olen juba kodus ning olen vist natukese arvutis, õpin ka. Umbes kahe-kolme tunni pärast viin hobuse talli. Seejärel lähen koju ning õhtu kulgeb nii, nagu kulgeb praegu. '
Algab uus päev. Ärkan kell 6 üles. Pesen hambad ja...

Märksõnad: hobune  hobused  ratsutamine  unistus  päev  tulevik 

Kommentaarid (0)

Profiil

PonyExpress

Sissekandeid: 11
Punkte: 7549
Kollikood: 337628
Viimati:
 

Viimati luges