Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Jutt: Võistluseks :D

postitas: Nowc - 17.10.2008, , loetud: 1061x

http://dantaylorblog.files.wordpress.com/2007/09/pirat_pin-up__03.jpg
Kord ammu ammu seitsme maa ja mere taga elas üks väga väga laisk kapten.
Ta elas Kariibi merel ja tema laev kandis nime Must surm mida tegelikult polnud kuna kapten oli nii laisk ,et jõudnud isegi ühte naela puu külge lüüa.
Loomulikult seda ta teistele ei ütelnud ,sest kes teab millal ta tuleriidale muidu pandud. Tema vabandas seda laiskust välja suurevarba kopsupõletikuga. Ja jah suurevarba kopsupõletik oli selle haiguse nimi mida ta põdes oma luuludes. Kuid tuli päev mil küla rahvas aru sai ,et kaua nad kannatavad ühte laiska meremeest pidada. Kohale kutsuti küla arst kes uuris meremehe tõbi ja lõpuks selgitas ,et haigus on lõplikult taandunud. Piraat oli hirmul kuna ta ei teadnud mis edasi saab. Küla kohtuurkas tehti otsus: Meremees peab minema pealinna ja tooma sealt süüa ja ravimeid ja pärast seda naasta oma kodukülla. Piraat oli juba rahunenud kui äkki oleks tema suurvarvas saanud järgmise põletiku kui kuulis ,et ta peab seda tegema oma laevaga!
Ja juba järgmisel päeval otsis kapten endale meremehi kellega koos merele minna. Tänu vanale tuttavale oli tal laev aga seda ka ainult nädalaks ajaks. Varsti oligi meeskond koos ja merereis võis alata. Ilm oli ilus päike paistis ja linnud laulsid laev aga sõitis täis kiirusel pealinna poole. Ühel hetkel aga lõi taevas tumemustaks ja vihma hakkas sadama, tuul tõusis. Äkki lõi välk vastu merepinda ja mere alt ilmus teinegi laev.
Millel olid üleni mustad elajad. Elajate nahalt rippus alla ila moodi asi. Kapten polnud midagi sellist varem näinud ja röökis nii mis jaksas mehed rünakule mõeldes oma mõtetes ,et mis elajad need küll olla võivad.
Kõik meremehed jooksid nii mis jaksasid elajate poole kui äkki kõik rottideks muutusid. Kuid see neid ei peadanud läbi raske lahingu lõpuks elajad hävitati. Kuid meremehed olid ikka moondunud. Kuid kunagine laisk kapten ei andnud alla vaid lubas laeva sadamasse viia. Hommiku saabudes muutusid meremehed taas meremeesteks. Sadam paistis hommikuses valguses kapteni mädanenud hambad väljusid suu tagant ja ta sai taas üle 100 aasta naeratada. Juubeldav rahvahulk ootas neid sadamas. Kui äkki tuli sadamasse mingi kahtlane mees kelle suust tuli välja kalevipoeg ja kõrvast herakles ja mõlemad kangelased hakkasid täiest kõrist undama... Kui äkki avanesid Mihkli silmad ja ta sai aru ,et see oli uni ja lülitas äratuskella välja.


Autor: Matti Aivar Lind

Märksõnad: Võistlus  novgorod  piraat  meremees  Mihkel 

Kommentaarid (0)

Profiil

Nowc

Sissekandeid: 47
Punkte: 20342
Kollikood: 17494
Viimati:
 

Viimati luges