Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Koorejäätise lugu

postitas: brta99 - 27.08.2008, , loetud: 405x

Oli varajane hommik. Koorejäätis hakkas ärkama, kui tundis kõdi ja kuulis loomade ja lindude hääli. Ja korraga tundis ta suurt näpistust ning kargas kinnisilmi püsti. Koorejäätis tundis veel kõdi ja kuulis imelist looduse häält. Ta vehkis kätega ja rabeles seal kinnisilmi püsti seistes. Kui ta lõpuks suutis silmad lahti teha, siis arvake, mis ta nägi? Ta nägi kümmet looma ja lindu enda peal!
Loomad tahtsid vaese ja maitsva jäätise ära süüa. Koorejäätisel oli väga valus ja ta jooksis teise tuppa, aga loomad jooksid kaasa. Jäätis ronis sahvrisse, aga linnud ronisid ka. Sahvris oli nii külm, et linnud tahtsid välja saada ja koorejäätis laskis nad välja. Ainult üks nurjatu rott jäi sahvrisse jäätist limpsima ja vaeseke külmus surnuks. Koorejäätisel hakkas sahvris igav ja kõht oli tühi, aga välja ei julgenud veel minna. Ta hakkas sööma šokolaadijäätist ja vaesel Koorejäätisel hakkas sellest allergia, sest teine jäätis polnud koorejäätis. Koorejäätis muutus punaseks ja ronis sahvrist välja. Ta pani end paksult riidesse, sest mängukoopas oli külm ja ei olnud oodata sulamist, kuna jäätis istus kaua sahvris. Ta astus toast välja ja nägi enda ees pikka urgu. Ta oli siin vähe käinud, aga tundis enam-vähem keskonda. Koorejäätis läks foorumisse ja hakkas aardeid jahtima. Suures jahihoos põrkas ta kokku koopajumalaga. Koopajumal sõnas: Tere Koorejäätis! Kas sa ei leia endale foorumis õiget kohta? Tule minuga kaasa. Ütles koopajumal vastust ootamata. Koorejäätis läks koopajumalaga kaasa ja siis sündis pisike urg nimega "koorejäätise pesa". Peaaegu kõik koopakollid tulid sinna kokku ja mängisid sõnamängu ning kirjutasid luuletusi. Korraga nägi koorejäätis enda kõrval auku, kust piraat välja jooksis. Koorejäätis hüüdis: Sõbrad, ma leidsin aarde! Siin on ju lausa 200 punni sees!
Koorejäätis pakkus välja, et äkki mängiks kulli ja jookseks mu majani, et ma saaksin oma koju aarde ära peita? Kõik sõbrad olid nõus. Koorejäätis oli kull ja kui ta koju jõudis ning aarde ära pani, siis oli täpselt keskpäev ning suunduti urgu, kus oli hästi pikk laud ja kella helinal hakkasid kõik suppi sööma. Kui lõpuks taldrikud tühjad, siis üks koopakoll kogemata röögatas hästi kõvasti ja see kajas. Mindi mõneks ajaks jutukasse, kus räägiti juttu. Siis tuli jäätisel meelde, kes juba roosakamaks oli muutunud, et ta ei ole lubanud, et ta ei ropenda. Siis ta lubas, et ta ei ropenda. Nüüd hakati üksteise välimust hindama ja koopajumal sai kõige enam viisi ja cooli. Aga Koorejäätis suundus hoopis Koorejäätise pessa, ja ütles, et kingib kõikidele oma sõpradele tähti. Kõik olid ta sõbrad ja said tähe ning mõned kinkisid tähe vastu ka ja lisasid jäätise sõbralisti. Nüüd kirjutas koorejäätis päevikusse, kuidas ta on reisimas ka mujalgi käinud ning märkmikusse, kui palju tal punkte millagi on. Mänguurus sai Koorejäätis jälle mõne oma sõbraga kokku ja mängiti tavalisi mänge, punnijahti ja miljonimängu. Kahes viimases said kollid palju punkte. Koorejäätis oli ju ka koopakoll. Ajaviiteurus aga naerdi hästi palju ja kommenteeriti videosid. Siis mindi jälle Suhtlusurgu, käidi vahepeal jutukas, oksjonil, osaleti foorumi mängudes, liituti kampadega ja kuna oli juba õhtu, siis käidi ka jutukoopas. Koorejäätis läks kolliurgusid vaatama ning hindas ja kommenteeris palju. Aga ta väsis ruttu ära, läks koju, pani akna kinni, mis enne lahti oli ja vaatas oma kirju ning teateid. Koorejäätis sisestas eilse limonaadi koodi ja sai 750 punkti ja 9 tähte. Ta läks rõõmsalt magama. Enne uinumist kuulis ta veel kuidas kooparobot andis talle 250 punkti ja 5 tähte.

Märksõnad: koorejäätis 

Kommentaarid (1)

-Ketu- (03.04.2009 19:38)
Nii armas lugu

Profiil

brta99

Sissekandeid: 6
Punkte: 523
Kollikood: 324609
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges