Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

NELISADA, HAWRYAA, HAMMAS, AHV, KARTUL - Võista! :D

postitas: Brice - 31.07.2008, , loetud: 592x

Neljasaja hamba taga elas suur ja mõjuvõimas Ahv, kes oli teistele ainult pinnuks silmas. Ta oli väga range ning üks kes talle ikka ja alati ette jäi oli HAWRYAA. „Sina seal, tule tee Kartuliputru, HAWRYAA, tule kohe ja keeda kartulid ära, tule siia ning pühi minu kalleim kartul ära! “ kamandas Ahv koguaeg temaga. Kartulid olid nimelt Ahvi lemmiktoiduks.
Kätte oli jõudmas suur Ahviball, kus osalesid ainult Kartulid. „HAWRYAA, mine kohe ja loe üle mitmest hambast meie loss on tehtud, kui ei ole kokku Nelisada, siis sa pead kohe uue hamba otsima!“ kamandas Ahv enne balli, kui kõik sättisid balliruumi korda. HAWRYAA läks ohates ja luges hambaid: „Kolmsada üheksakümmend seitse, kolmsada üheksakümmend kuus, kolmsada üheksakümmend viis…Pagana pihta, ma lugesin valesti! “ Ta ohkas jälle ning alustas otsast peale: „Üks, kaks, ….. , kolmsada üheksakümmend seitse, kolmsada üheksakümmend kaheksa, kolmsada üheksakümmend üheksa…Ja kus on neljasajas?“ Ta tuletas meelde sõnu, et kui pole hambaid kokku nelisada, siis peab ta kuskilt juurde otsima. Ta tegi suu lahti ning katsus käega, et tõmmata üks hammas lisaks. Kahjuks ei olnud suus ühtegi hammast, vaid paar „Sööbikut ja Pisikut“ olid seal.
„Mis ma nüüd teen?“ Ta kiirustas Kuningas Ahvius Ahv III juurde ning ütles talle: „Lubage, ma masseerin teid,“ Kuningas Ahv vahtis imelikult, kuid nõustus. HAWRYAA tõukas ta toolile ning sidus ümber kapinuppude ta kinni. Ta otsis ühed suured tangid, mida kasutatakse ehitamisel ning tiris Ahvilt hamba välja.
Seepärast teevadki ahvid looduses sellist häält, kuna neil justkui tõmmataks hammas välja ja siis nad oigavad valust.

Märksõnad: NELISADA  HAWRYAA  HAMMAS  AHV  KARTUL!!! 

Kommentaarid (4)

RocknRoll (26.08.2008 23:13)
Jätka!
Anasty (23.03.2010 20:26)
mingi pastakaeelne võistlus seal oligi btw. ja ma vist võitsin sellega, või olin vähemalt esikolmikus i remember

Profiil

Anasty

Sissekandeid: 4
Punkte: 38444
Kollikood: 166270
Viimati:
 

Viimati luges