Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Romantiline pubejutt, 3-4 osa!

postitas: Brice - 23.06.2008, , loetud: 566x

3. osa
Lucy ärkas ja vaatas kella. „ounou, kell on juba 10:00 ,“ kirus ta ja kalpsas püsti. Ta jooksis kiiresti vannituppa. „No mida on, just täna need vistrikud on jälle nagu rängalt näha!“ karjus ta üle maja. „Ah, keegi ei kuulge mind,“ ütles ta veel kõvemini. „Mida on, ma ei saa ju jumestuskreemi ka panna peale see läheb ju vees maha,“ ütles ta nüüd hiirvaikselt ja leidis veekindlad asjad. „Jesh,“ ütles ta nüüd. Ta kiirustas näomaski tegema ja mukkima. Kui kõik valmis vaatas kella. „Misasja, kell 11:00 pidime kokku saama, kell on juba 10:54 ! “ pragas ta. Ta kiirustas plätusi jalga panema, kuid vaatas siis ennast- ujumisriideid pole, käterätti pole ja ta isegi oli alles öösärgis. Nüüd ta läks sama kiirelt üles kui oli alla tulnud ja riietas ära ennast. Nüüd oli kell juba 11:29.
„Oeh, valmis olen,“ rääkis ta jällegi endaga ja jooksis ranna poole. „Ei, ma ei saa ju jääda esimesele kohtamisele hiljaks no! Ma pean õigeks ajaks jõudma,“ mõtles ta ja kella vaadates oli see juba ammu 11:38. Siis jõudis ta randa ja vaatas et teiselt poolt tuleb joostes Brain.
„Sorri, et hiljaks jäin, ma tõesti ei saanud varem,“ ütlesid nad üksteisele täpselt samal ajal. „He-he,“ sisistas siis Lucy ja naeratas.
Nad läksid käsikäes nagu unelmate paar rannaliival ja asetasid tekid maha.


4. osa
Nad olid rannas kaua. Järsku helises Lucy telefon. "Jaaa, ää," ütles ta ja läks kaugemale. Ta tuli 10 minuti pärast tagasi : "Kuule... Ma pean minema, kaubamajas on Kase! Ja šoppama.... Aaah! " hõiskas ta. "Varsti näeme ikka?" küsis Brain. "Muidugi," vastas talle Lucy. "Okei, " ütles Brain ja suudles teda. "Üüü, varsti näeme! " hõikas talle järele Lucy.
Brain otsustas jääda veel randa ja kuna ta oli ilus siis varsti tuli keegi tema juurde. See oli Carolin, kes oli neid juba kaua jälginud ja oli nii kade Lucy peale läks kobe Braini juurde.
"Kes sa oled, " ütles ta magusalt ja läks Brainile väga lähedale. Ta krisipunased huuled olid meelsad ja meelitasid igaühte. Brain aga mõtles, et Lucyt pole, miks ka mitte proovida olla kellegi teisega. "Brain, aga sina? Sa oled ilus!" sosistas ta talle otse kõrva. "C-a-r-o-l-i-n," sosistas ta vastu ja suudles teda põselt kuni suuni välja. Siis tormas justkui taevast välja Lucy. "Ma vihkan sind! Ma just mõtlesin, et jääb ikkagi sinuga ja mida sina teed - alles 5 minutit juba musitad teisi! Ma vihkan sind!" karjus ta üle ranna ja pisarsilmil hakkas ära minema. "Aga sa ju ei hooli minust niikuinii!" hõikas Brain. "Mida sina ka tead, ma hoolisin sinust. Sa oled mulle kõik! Kas sa arvad et ma nutaksin kui ma sinust ei hooliks? Ma ei tahagi sinust enam hoolida. Häbitu ja nõme oled!" karjus Lucy ja pistis jooksu. Brain jooksis talle järgi, kuid Carolin võttis ta teelt maha: "Kuhu sa lähed?" Brain vaatas talle otsa ja ütles : "Ei kuskile. " Lucy jooksis ja jooksis. Ta kukkus veel mahagi, nii õnnetult, et põlved täiesti katki. Ta tormas otse koju ja enda tuppa.
Ta istus veidi enda voodil, nuttis ja siis mõtles enda elu üle. Talle helistas Maribel:
Lucy ( L ) : Jaa.
Maribel ( M ): Tsau, kuule.
L: Noh?
M: Sa ei taha minuga tulla siis?
L: Muidugi tahan.
M: Ok, Tsau
L: Tsa.
Lucy teadis, et Brain pidi sinna minema ja ta kohe nimelt pidi sinna minema. Ta sättis ennast veidi ja läks limusiinile, mis ta kohale sõidutas. Ees ootaski teda juba Maribel. "Tsau!" hõikas ta. "Jouu jah," vastas Lucy. Nad käisid koos igal pool ja šoppasid palju. Siis tuli see aeg, kui kuulsused olid kohal. Esinesid kõige kuulsamad inimesed. Üks, kes esines oli Sander. Kõik teadsid teda ja ta oli eriliselt Lucy lemmik. Pärast esinemist tuli vägev afterparty, kus oli ka Lucy ja Maribel. Maribel semmis aga teistega, Lucy jäi üksi. Sander läks Lucy juurde. "Tohib ma istun siia?" küsis ta. Lucy ei tahtnud välja näidata, et on tema suurim fänn. "Jah, istu siis," vastas ta oma toitu vaadates. "Ma olen Sander, kuid arvatavasti sa tead seda..." alustas ta juttu. "Sander? Ahsee... Ee. Mina olen Lucy, kui teada tahad," vastas ta . "Mis su telefoninumber on Ilus Lucy?" küsis laulja edasi. Lucy vaid itsitas, kuid andis talle oma telefoninumbri, msni ja elukoha.

Märksõnad: romantiline  pubejutt  3 osa  4 osa  jätkus  ei teata. 

Kommentaarid (3)

RocknRoll (07.08.2008 19:57)
Jätka
HannaMaria (15.02.2010 13:26)
kindlasti jjjjjjääääätttkkkkaaa!!!!!!!
coca-cola4 (21.07.2010 09:40)
Jätkad?( A )

Profiil

Anasty

Sissekandeid: 4
Punkte: 38444
Kollikood: 166270
Viimati:
 

Viimati luges