Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Romantiline pubejutt!

postitas: Brice - 23.06.2008, , loetud: 855x

1. osa
Ühel päikeselisel hommikul säras Lucy eriti ja läks tantsival sammul bussijaama. Jah, just nimelt bussijaama, kuigi ta on nii rikas, et ei peaks bussiga sõitma. Järsku tuli tuul ja ta pidi minema sinna kohutavalt haisvasse bussiputkasse. Bussi polnud veel näha ja ta tundis enda taga midagi. Seal oli mingi brünett, siniste silmadega ja suht ilus poiss, kes ta kinni haaras ja teda suudles, niisama heast peast. See ei kestnud kaua. „Emn, päris hästi suudled ä,“ ütles Lucy „kuid minu jaoks liiga halvasti. Öäk,“ lisas ta süüd pühkides. „Lihtsalt rõve!“ ei suutnud ta ütlemata jätta. Siis tuli buss ja ta läks bussi see poiss aga läks edasi kedagi muud otsima, kes temaga esimese pilgu armastust jagaks.
Bussis polnud vaba ruumi ja ta pidi seisma. Kujutate te ette: Lucy Klander- see rikas tüdruk, kes käib ringi kõpskingadel ja miniseelikutes pidi seisma püsti! „Milline häbematus,“ ütles ta tänamise asemel bussist lahkudes. „Ou plika mida sa endale lubad?“ karjus bussijuht järele.
Lucy vaatas tagasi bussijuhi poole ja saatis talle õhusuudluse. Bussijuhi nägu läks meelsaks, kuid see kadus kiiresti. Ta sulges ukse nii, et preili Lucy päikeseprillid jäid koos kotiga vahele. „Ups!“ naeris bussijuht valjult. Lucy tõmbas oma koti ja seal sees oleva klaasipuru ukse vahelt ära. Kott oli rikutud, klaasid puruks! Ta karjus üle tänava veel paar paremat sõna ja siis läks nina püsti edasi.


2. osa
„Jeesh, mul on geelikad nüüd,“ kisas Lucy üle kohviku. „Tšš,“ sosistas Amy – ta sõbranna. „Ma tahan endale poisssõpra,“ rääkis Lucy. „Aa, no jah sa oled üksi mina mitte,“ kekutas Amy. „Vaata kui ilus see seal on,“ näitas Lucy ühte pruunide keskmiste lokkis juustega poisi poole. „Stiilselt riides ka,“ lisas Amy. „Ta on minu,“ sisistas Lucy. „No tahaks näha!“ irvitas sõbranna talle. „Jälgi ja õpi,“ sosistas Lucy.
Lucy tõusis püsti, võttis oma kandiku, et seda ära viia. Kõndis samal ajal mööda sellest poisist ja poetas talle taskusse sildi oma MSN-i ja telefoninumbriga.
„Polnud üldse raske!“ ütles ta tagasi tulles. „Arvad, et ta enda taskusse ka vaatab?“ küsis Amy põlgliku häälega. „Muidugi,“ sisistas Lucy samamoodi nagu enne.
Nad hakkasid minema ja Amy hõikas ukselt: „Kuule sina, pruunide lokkis juustega, vahi enda taskusse.“ Neil oli häbi ja siis põrutasid nad välja. Piilusid aknast ja nägid et see kuum kutt sõi edasi rahus, telefoninumbriga lipik enda kõrval.
„Fakk! “ kisendas Lucy, seekord karjudes üle pargi. Nad läksid randa jalutama.
Järsku helises Lucy telefon. „Tsiises, see on võõras number, ilmselt tema!“ ütles ta.
Lucy( L): Jaa, ää
Kutt : Öm, kes oled?
L: Lucy, ofkoors.
K: Aa
L: Sa?
K: Brain. Brain hääldatakse, et sa teaksid. Saaks kokku kuskil?
L: Muidugi! Kus ja kuna?
K: Ee… Näiteks kell 13:00 pargis?
L: Okei, Tsau, *muahh* .
Tuut-tuut-tuut.
„ME SAAME KOKKU, ME SAAME KOKKU!“ ei suutnud Lucy jälle karjumata jätta. „Noh, kes ta on?“ päris Amy . „Ta on Brain, me saame kokku ja ma ei ütle kus, muidu sa tuleksid nuhkima! Mine oma peikaga välja, tsau!“ ütles Lucy üsna nipsakalt. „Okei siis, pirts tüdruk!“ kisendas nüüd Amy. „Kuulge minge minema, kui te ilusti olla ei oska,“ pahandas rannavalve. „ haa, lähemegi juba! “ karjus Lucy vastu.
Kui Lucy parki jõudis, oli Brain juba seal. „Jouu, “ hõikas Lucy. „Tsau jah,“ tervitas Brain teda. Vaikus kestis paarkümmend sekundit. „Miks sa mulle enda numbri andsid?“ küsis poiss lõpuks. „Sest sa oled ilus,“ sosistas Lucy. Brain läks talle tunduvalt lähemale. „Läheks homme randa?“ küsis ta, kuigi Lucy lootis, et saab nüüd suudluse. „Ee. Jaa, loomulikult, sinuga võin ma kasvõi kuule lennata,“ ütles ta flirtivalt. „Heh, “ naeris Brain. „Okei ma pean nüüd minema,“ ütles Brain. „Ok,“ sõnas Lucy ja saatis talle õhusuudluse. Ta ei imestanudki et talle saadeti kuumad suudlused vastu!
„No mida on, ma unustasin isegi küsida, kas ta vaba on!“ piiksus ta enda ette. „Ah suva, kui enne ei olnud, siis nüüd vähemalt on!“ mõtles ta.
Nüüd rallis ta poodi, et osta endale terve ranna peale ilusaimad bikiinid. Need ta ka leidis.
Kodus läks ta muidugi arvutisse, kus ta veetis peaaegu pool päevast. Muidugi oli Brain ta lisanud ja nad rääkisid. Lõpuks saatis Lucy talle palju suudlusi ja läks magama.

Märksõnad: romantiline  pubejutt  naljakas 

Kommentaarid (0)

Profiil

Anasty

Sissekandeid: 4
Punkte: 38444
Kollikood: 166270
Viimati:
 

Viimati luges