Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Numeroloogia prognoos ja tulevik

postitas: KerliT96 - 03.04.2008, , loetud: 465x

Järgnev kirjatükk sisaldab numeroloogide arvamust emakese Maa tulevikust.

Hääd lugemist

---------------------------------------------

Kurja väärata saab ainult oma vaimus kurjast kõrgemale tõustes.

Kättemaks on primitiivse inimese vajadus.

Õiglase ja püha sõja müüt vajab kummutamist.

Sõjas ei ole õigust mitte ühelgi poolel.

Ainus õigus on sõjas mitte osaleda, õige pool on sõjast kõrvalejääja, see aga vajab tarkust ja kõrgemat vaimset taset, kui rahvaste üldtase hetkel on. Kujutagem ette: riik käsib sõtta minna, kuid rahvas ei liigu. Ehk vääriks selline rahvas teistsugust riiki ja kui rahvas oleks selle riigi tulekuks valmis, ei jääks tõotatud riik Maa peale tulemata. Teatavasti ei leidu Maa peal ainsatki õiglast, vaimses arengus kõrgele tõusnud riiki: Tiibet on vallutatud ja Shambala ei asu füüsilisel tasandil, vaid neljandas mõõtmes.

Meie tsivilisatsioon on orb. Meie "vanemad" jätsid meid maha ja me käitume nagu tänavalapsed: lõhume, peksame ja röövime. Sedasama teevad rahvad ja riigid omavahel, sedasama teeb inimene looduse suhtes ja nii igal tasemel. Kus on tänavalaste vanemad: kas nad on tööl või millegagi tähtsamaga ametis, on nad ise allakäinud tüübid või lihtsalt ei märka, et nende lapsed on alla käinud - siin on võimalikud variandid. Ja kus on pätistunud inimkonna "vanemad"? Meie vaimsed vanemad, Maa eelnevate tsivilisatsioonide esindajad istuvad Tiibeti koobastes samathis ega tule - vähemalt nähtaval kujul - meid kasvatama ja aitama. Või oleme ise oma vanemad hüljanud ja unustanud ning nemad ootavad, kuni me pöördume tagasi nende poole.

USA-sse reinkarneeruvad valdavalt lapshinged, islamimaadesse veel väiksema taassünnikogemusega hinged. Ameeriklased on lapsik rahvas, kes ise väidab ennast olevat kristlased, kuigi ei mäleta, et Kristus õpetas kättemaksust hoidumist. Öeldakse, et islam nõuab teiste usundite pooldajate hävitamist - siingi on tegemist primitiivsete inimeste poolt revideeritud pühaku õpetusega. Kristus saatis oma õpilased tegema teised rahvad jüngriteks, kuid ta ei mõelnud sellega kristlust, vaid usku kui sellist, samuti ei ole ta käskinud tegutseda mõõga abil. Ehk on olnud samamoodi ka islami usuga. Ususõjad on patt üheainsa ühise jumala vastu. Vastasleerid on samapolaarsed, nende vastandiks on ülejäänud maailm. Mida rohkem pooldajaid on sõdijatel, seda rohkem on tasakaalust väljas kogu maailm.

Ameeriklased on ise "nõidunud" oma Kaubanduskeskuse saatuse: nii paljudes filmides ja arvutimängudes on seda lammutatud, rünnatud, hävitatud ning ähvardatud. Idee, kujund, astraalprojektsioon või nimetagem seda milleks tahes, miljonite vaatajate ja mängijate vaimujõul võimendatuna, saavutas lõpuks teostumise energia füüsilisel tasandil. Islamistid olid juhuslikud riistad planetaarsete energiate käes: igal juhul oleks Kaubanduskeskusega midagi juhtunud. Üldnegatiivse energia kogum sel perioodil Maa ümber aitas veidi kaasa.

Maa ümber valitses neil päevil "kurja võim" ehk tugevalt negatiivne kiirgus. Sellised perioodid korduvad iga kuu samasuguse järjekindlusega nagu naise tsükkel, sest ka Maa on naisolend. Mõnel riigil "vedas" ning just neil päevil juhtus seal mõni ohvriterohke õnnetus: kui õnnetuse läbi lahkunute karma oleks veel elavate karma ehk rahva üldkarma osa, siis oleks sel rahval edaspidi vähem ðansse valida kergem tee tulevikku - võimalusi valida ohtlik tee oli neil päevil kuhjaga, sest mida suuremat ulatust sõjategevus tavaliselt võtab, seda suuremat ulatust saavutab ülemaailmne negatiivse energia tase ja seda ohvriterikkamaid ning suuremaid loodus- ja muid õnnetusi on oodata üle kogu maailma - ikka sellesama üksikute rahvaste karma parandamise ehk ülemaailmse tasakaalu saavutamise vajaduse pärast.

Peale Maa "pahade päevade" on olemas ka "kurjad aastad", need on kosmilised, Päikesesüsteemi tsüklist tingitud "pahad päevad" ehk perioodid. "Kosmiline päev" kestab 14 aastat, "öö" samuti 14 aastat, null-tasandilt pöördepunktini on alati 7 aastat. Eelmiseks positiivsete energiate haripunktiks oli 1987. 1994. aastal ületasime null-tasandi liikudes allapoole, 2001. aastal jõudsime energeetilisse "põrgupõhja", seejärel algab tõus. Null-tasandile jõudmist on oodata 2008, ülemisse pöördepunkti jõuame 2015. aastal.

Positiivsete energiate perioodidel kulgevad võitlused enamasti ilma vereta. Positiivne alge on inimestes enamasti väljapoole, negatiivsete energiate valitsemise perioodidel - sissepoole. Negatiivsete mõtete ja energiate poolt hõivatud inimesed on positiivsetel perioodidel vähem edukad, sest aeg ei soosi neid, maa ei "taha" neid hästi kanda, nende haigestumise, suremise ja õnnetusse sattumise tõenäolisus on märksa kõrgem kui praegu. Nüüd on nende aeg, sest negatiivne alge on väljapoole ning hoidma peaksid ennast hoopis positiivselt mõtlevad inimesed. Suure tõenäolisusega jäävad ausad ja positiivselt mõtlevad inimesed süüdlaseks seal, kus ebaausad mõistetakse õigeks. Positiivsetel vaadetel on raske leida kõlapinda, nendest saadakse tihti ka valesti aru, ideoloogiline pahn aga levib hõlpsasti, sest kombelõtvus, pealiskaudsus, vaimuvaesus ja maitsetus on negatiivsete energiate poolt suuresti soositavad. Inimesed, kelles on ülekaalus positiivsed energiad, tunnevad ennast paremini energiakõvera tõusude ajal, tihti juba enne null-tasandi ületamist. Nende jaoks on raskesti talutavad kõvera langused ning seda üsna pea ülemisest pöördepunktist väljumise järel. Inimesed, kelles on ülekaalus negatiivsed energiad, on risti vastupidises olukorras.

Ometi allub Maa samaaegselt veel ühe suurema, ligi 60 aastat kestva galaktilise tsükli mõjule, kus me kõigume konstruktivismist dekonstruktivismi ja tagasi. Kuna 1987. aasta kuulus juba dekonstruktivismi perioodi, olles ikkagi positiivsete energiate tippaasta, nii oli ka alanud "kurja" lammutamine positiivne nähtus. 1994. aastaks vahetus energiate polaarsus, kuid dekonstruktiivsus kestab ning jätkatakse kultuuri ja vaimsete väärtuste lammutamisega. Käesoleva 60-aastase tsükli algusaasta oli u. 1950, lõppaasta u. 2010, "nulli" oli jõutud 1980. aastal. Selle tsükli sees jaotatakse inimeste sotsiaalsed energiad järgmiselt: kuni 1980. aastani käis ühinemise protsess ning 1980. - 2010. aastaid iseloomustab suhete ja sidemete purunemine, inimeste kaugenemine üksteisest.
28 aastase ja 60 aastase tsükli koosmõju:

# 1980 - 1994 - valitsevad positiivsed energiad, kuid süvenevad inimeste ja ühiskondade sisemine dekonstruktivism, endassesulgumise ja üksteisest võõrandumise tendents, koostöökatsed kipuvad äparduma. Samasugune energiate seis valitses ka Teise Maailmasõja ajal. Meenub samuti energiate seis 1924 - 1938

# 1994 - 2008 - valitsevad negatiivsed energiad. Dekonstruktiivsus hakkab tasapisi nõrgenema ja juba igatsetakse koostöö järele, kiputakse looma kontakte, kuid konstruktiivsete muudatuste aeg ei ole veel käes ja see ongi hea, muidu liituksid hoopis negatiivse energia võimu all olevad jõud. Seis meenutab Teise Maailmasõja järgset energiate seisu.

# 2008 - 2022 - kõik positiivsed energiad on tõusuteel, 2010. aastast alates algab igas mõttes ühinemine, liitumine ja ülesehitamine. Pärast 2015. aastat hakkab positiivse energia tase langema, kuid loovad energiad hoiavad ja kaitsevad ühiskonda. Nii "kuldsesse" energiate seisu nagu "kuldsete kuuekümnendate” ajal siiski ei jõuta. Kui sel ajal peaks toimuma mingisuguseid kataklisme, saadakse nendest märksa kergemini üle kui näiteks praeguse energiate seisu ajal juhtunust.

# 2022 - 2036 - ühiskonda valitsevad negatiivsed energiad ja käes on nende liitumise, loomingu ning koostöö aeg. Samasugune ohtlik seis oli Esimese Maailmasõja ajal ja 1967 - 1980.

# 2036 - 2040 - seis on pisut parem kui 1920 - 1924, kuigi tendents on sama: koostööst ollakse väsinud, kollektivismis nähakse pahet. Tugevnevad positiivsed jõud soodustavad isiksuste arengut, tulemas on igatahes põnev aeg.

# 2040 - 2050 - sarnased energiamustrid esinesid ka 1928 - 1931 ning 1986 - 1989 paiku. Kuni 2043 - 2045 troonib progressiivne individualism. Eredad isiksused ja positiivselt mõtlevad inimesed on rahvaste tähelepanu keskel, kuid peatselt katkeb see vaimne joovastus ning ühiskond hakkab vajuma kiiresti süvenevasse depressiooni.

# 2050 - 2057 - langus on kiirem ja sügavam kui see, mida tajusime hiljuti sajandivahetuse eel. Nii lootusetut perioodi ei juhtu iga sajand, kuid ka "kurja jõud" on lahutatud, nõrgestatud ja tunnevad lootusetust.

# 2058 - 2064 - seis hakkab muutuma paremuse poole.

# 2064 - 2071 - valitsevad positiivsed energiad, lõpuks hakkab tulema ühinemise ning loomise aeg.

# 2071 - 2078 - seis meenutab 2036 - 2040 perioodi, kuid kõik protsessid toimuvad intensiivsemalt.

# 2078 - 2092 - ohtlik aeg, mil negatiivsed energiad jõuavad tippu ja nende mõju all olevat inimesed ühendavad maksimaalselt oma jõud. Pöördepunkt saavutatakse 2085.

# 2092 - 2106 - loomingu, koostöö ja positiivsete energiate valitsemise periood haripunktiga 2099 -2100. See on tõeline vaimne õitseng, mis kestab paraku vaid mõned aastad.

Märksõnad: 2015  2010 

Kommentaarid (0)

Profiil

Cthulhu

Sissekandeid: 18
Punkte: 16269
Kollikood: 297791
Viimati:
 

Arhiiv

Tema märksõnad

Viimati luges