Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Kelly Clarkson

postitas: mesimumm3 - 17.03.2008, , loetud: 516x

Kes oleks osanud arvata, et väikelinnast pärit, heasüdamlik Kelly Clarkson kujuneb lõpuks Ameerika üheks suurimaks staariks? Kelly seda igatahes ei uskunud.

Ta kasvas lapsena Burlesonis, Texases. Väiksena ei mõelnud ta kordagi laulmise karjääri peale. Ta tahtis saada merebioloogiks. Ülejäänud maailma õnneks, muutis ta ruttu oma meelt, nähes filmi „Lõuad“. See oli ainult aja küsimus, millal Kelly tõeline anne ja kirg muusika vastu välja tulevad.

Kelly kaasasündinud laulmisanne avastati esmakordselt 7.klassis, kui üks koorijuht kuulis teda kooli koridoris laulmas. Koorijuht julgustas teda kooli koori minema. Kuni selle hetkeni, Kelly oli kaalunud bändiga liitumist. Kogu keskkooli aja tegeles Kelly kooriasjadega. Ta oli muusikalide peaosades, esines üle mere ja teenis auavaldusi, olles Texase üleosariigilise koori liige.

Peale lõpetamist, Kelly pühendus rohkem muusikale, töötas mitmes kohas, et rahastada oma CD demot. Olles pettunud tulemuste puudumises ja avamata e-mailides, otsustas ta koos oma sõbraga suunduda Los Angeles-se, lootes samal ajal kõige paremat. L.A.-s leidis ta imelikke töökohti, et otsa otsaga kokku tulla, kuid lõpuks sai omale hoopis lisarolli sarjas „Sabrina, teismeline nõid“. Vastates ühele ajalehe kuulutusele, sai ta tänu ühele tuttavale juhuslikult kokku kuulsa laulukirjutaja Gerry Goffiniga ja alustas tema laulude demosi lindistama. Ta poleks iial arvanudki, et just laul, mille poolest Goffin kuulus oli, aitab tal leida selgust oma unistuste poole püüdmises.
Faktid:

Nimi: Kelly Brianne Clarkson
Lavanimi: Kelly Clarkson
Hüüdnimi: Kellbelle
Sünniaeg/koht: 24.aprill 1982/ Burleson, Texas
Tähemärk: Sõnn
Pikkus: 163 cm
Pere: ema Jeanne, kasuisa Jimmy Taylor
Õed/vennad: õde Alyssa, vend Jason
Loomulik juuksevärv: Blond

Lemmik:

Laul: Phil Collins - "Against All Odds"
Muusikastiil: Kõik millel on hing
Värv: Koobaltsinine
Parfüüm: „Tiffany“
TV saated: „Designing Women“, „Friends“, „Will & Grace“, „Everybody Loves Raymond“
Spordialad: Jalgpall, võrkpall ja pehme pesapall

Põnevaid faktid:

Kelly'l on kaks tätoveeringut.

Ööl enne Ameerika Iidoli esinemisproovi, oli Kelly üleval, kuna ta kartis sisse magada, mida tal kahjuks keskkoolis tihti ette tuli.

On kunagi töödanud raamatupoes ja loomaaias.

On näidelnud kahes filmis - „From Justin to Kelly“ ja „Issues 101 „

Albumid:
Thankful (2003)
Breakaway (2004)
My December (2007)

*Kelly auhinnakapis on 2 Grammyt, 4 American Music Awardsi, 3 MTV Video Music Awardsi ja lausa 11 Billboard Music Awardsi.

Märksõnad: Kelly 

Kommentaarid (0)

Profiil

mesimumm3

Sissekandeid: 82
Punkte: 2018
Kollikood: 274937
Viimati:
 

Viimati luges