Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

T.a.T.u

postitas: mesimumm3 - 09.03.2008, , loetud: 451x

t.A.T.u on vene tüdrukuteduo kuhu kuuluvad Julia Volkova ja Lena Katina, kellest produtsent Ivan Shapovalov on vorminud kodumaal ülikuulsused tänaseks juba kahe aasta jooksul. Just novembris aastal 2000 vallutati Venemaa tormijooksuga kui MTV Russia soosis nende esimese video esitlust ja üsna skandaalne “Ya Soshla S Uma (I’ve Lost My Mind)”püsis Top 10-s üle kahe kuu. Video oli pühendatud tüdrukute hingeelule kus üks tüdruk hakkab armastama teist ning kogu vaatajaskonda shokeeris just ehe suudlemine otse ekraanil.

Meeletu edu äratas Universal Music Russia tähelepanu, kes sõlmis hoobilt nende produtsendiga plaadilepingu ning juhtus see 16.mail 2001. Järgnes teine video “Nas Ne Dogoniat” (“They’re Not Gonna Get Us”), mis tõestas, et bänd ei ole ainult üheks hitiks võimeline ning video lendas hoobilt MTV Russia #1 videoks ning singel leidis äärmiselt sooja vastuvõtu ka raadiojaamades. Nende album “200 Po Vstrechnoi” (200 Miles An Hour In A Wrong Lane) kutsus esmaesitlusele Moskvas kokku üle 3000 fänni ning tüdrukud jagasid autogramme tervelt 3 tundi.

Järgnes edu juba Euroopas ja ka USA-s ning 10.septembril 2002 anti välja singel nimega "All The Things She Said", millelt leiab nii loo raadioversiooni kui ka pikema 119 Club Editi ning veel loo video ja selle ligi 6 minuti pikkuse lavataguse saamisloo koos intervjuudega. Novembri alguses külastas Lena Katina ka Tallinna ning esitas üksinda muusikafestivalil Pop Market kaks lugu.
Faktid:

Volkova Julia Olegovna
Sündinud 20.veebruaril 1985 Moskvas
Õpib praegu laulmist Moskva Muusikaakadeemias
Lõpetanud klaverieriala muusikakoolis
Oli varem lasteansambli Neposedi liige, augustist 1999 duetis t.A.T.u.
On treeninud tennist viis aastat
Hobidest veel iluuisutamine, ujumine ja peotants
e-mail: yulia@taty.ru

Katina Lena Sergejevna
Sündinud 04.oktoobril 1984 Moskvas
Õpib praegu Moskva Ülikoolis psühholoogiat
Lõpetanud klaverieriala muusikakoolis
Olnud lasteansamblite Avenue ja Neposedi liige, augustist 1999 duetis t.A.T.u.
Hobid on iluuisutamine, iluvõimlemine, peotants, ratsutamine ja ujumine
e-mail: lena@taty.ru

Märksõnad: TATU 

Kommentaarid (0)

Profiil

mesimumm3

Sissekandeid: 82
Punkte: 2018
Kollikood: 274937
Viimati:
 

Viimati luges