Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

"When darness turns to light , it ends tonight"

postitas: sass117 - 23.01.2008, , loetud: 457x

„When darkness turns to light , it ends tonight , it ends tonight” laulis Mark laulusõnu kaasa . Ta kõndis mööda New Yorgi kõrvaltänavat ja kuulas mp3-e. Poiss pööras ühele peatänavale . Seal ootas teda üpris pikk , blond , seljani ulatuvate juuste , roheliste silmadega ilus tüdruk . Cameron ja Mark kallistasid soojalt ja naeratasid .

Nad kõndisid koos edasi mööda pikka peatänavat .

Mark vaatas Cameronile uuriva pilguga otsa . „Ära muretse , mul läks arsti juures hästi . Ta ütles , et arvatavasti pole mul vähki ,” ütles Cameron rahustava häälega . „Tõesti ? Suurepärane !” ütles Mark rõõmustades . Ta kallistas Cameroni ja lisas :”Ma ei suudaks sinuta elada .” . „Ah , kuule väike gei selline . Sa elaksid ilma minuta paremini ,” ütles Cameron kerge irooniaga. Marko jäi vait ja vaatas oma Vanse .

Nad kõndisid ühe mänguväljakuni . Marko istus pingile ja Cameron kiigule . Nad istusid tükk aega vaikuses . Viimaks lausus Cameron : „ Kuule , suht külm on õues . Ehk peaksime koju minema ? Ma arvan , et Iris tahab teada kuidas mul arsti juures läks .” Marko noogutas nõustuvalt ja tõusis püsti . Cameron tõusis samuti ja koos kõndisid nad tagasi .

Marko saatis Cameroni kortermajani , kus ta elas . Cameron astus suure lilla maja uksest sisse ja kadus selle taha . Marko ohkas sügavalt . Ta oleks üle kõige soovinud , et oleks oma saladusest parimale sõbrannale teha . Miks pidi see nii kuradima raske olema ? Poiss saatis veel pilgu Cameroni maja poole ja läks siis oma uberikku , New Yorgi kõrvaltänaval .

Cameron astus uksest sisse ja võttis välisriided seljast . Iris ilmus elutoa uksele ja vaatas Cameronile otsa . „Ja kuidas läks kallis ?” küsis naine kartliku häälega . „Nad ütlesid , et arvatavasti pole mul vähki .” ütles Cameron vastuseks . Irise näole ilmus südamlik naeratus . Ka Cameron naeratas ja kallistas oma võõrasema . Tüdruk läks seejärel üles oma tuppa .

Cameron istus viskas oma musta täpilise koti voodile ja istus toolile . Nagu tavaliselt istus ta otsekohe arvuti taha . Veidi aja pärast helises Cameronil telefon . Helistajaks oli Mark . „Halloo ? Jah ? Mis see on? Kell kümme homme siis . Tsau ,” . Mark oli palunud Cameronil homme , ehk Laupäeval kell kümme mänguväljakule tulla . Poisi hääl oli olnud murelik .Cameron mõtles veel veidi kõnele ja haaras siis õpikud , et õppima hakata.

Järgmisel hommikul ärkas Cameron vara , kuna tundis end halvasti . Tüdruk oksendas ja ta tundis kõhus tugevat valu .Siiski kella üheksaks oli tal enesetunne ja ta ei oleks mingi hinna eest kohtumist ära jätnud . Tüdruk käis kiirelt dushi all , kammis juuksed , pani veidi meiki ja riietus . Ta lehvitas oma võõrasemale , ütles vabanduseks „lähen sõpradega välja .” ning jooksis uksest välja .

Ta jooksis nii kiiresti kui talvesaabastes oli võimalik joosta . Tüdruk lootis , et Mark on juba kohal , kuna ta ei oleks sel hetkel midagi muud rohkem teada saada , kui Margi saladust . Cameroni soov läks täide , kuna Mark istus juba ühel kahest kiigust ja vaatas maha . Kui poiss Cameroni märkas , siis tõusis ta püsti ja naeratas kergelt . Poiss ütles , et Cameron istuks ja alustas siis kogeledes rääkimist.

„Cameron , kindlasti oled sa mõelnud , miks ma kunagi sinusse armunud pole , kuna sa oled kooli kõige ilusam ja sõbralikum tüdruk .” „Tegelikult ei ..” „Ja kindlasti oled sa mõelnud , miks on mu parimaks sõbraks või õigemini sõbrannaks tüdruk .” „Ei ,..” „Täna saad sa sellest teada .” ütles Mark . Cameronile hakkas informatsioon vaikselt ajju jõudma ja viimaks , hämmastunult , ütles ta .” Ei .. ei ole võimalik . Sa ei ole ju ..?” „Jah , olen küll .” ütles Mark . „Ma olen gei . Ma olen gei . Ma pole mitte ühestki otsast tavaline.” „Kuule sina . Muidugi sa ei ole tavaline . Sa oled eriline ! Ja see peaks sind õnnelikuks tegema . Sa pole mingi tavaline poiss , kes on lihtsalt lahe , ülbe ja ilus . Sa oled küll ilus , aga lisaks sellele veel kõige ausam ja sõbralikum poiss keda ma tean. Ja tüdruk ka .” ütles Cameron . Viimase lause peale puhkesid mõlemad naerma.

„Tead Cameron , sa oled kõige imelisem inimene maailmas . Sinuta ei oleks ka mind .” „Ei , sa eksid Mark . Ilma sinuta poleks mind .” ütles Cameron ja kallistas Marki .

Märksõnad: lugu ise mõtlesin 

Kommentaarid (0)

Profiil

sass117

Sissekandeid: 16
Punkte: 3277
Kollikood: 293527
Viimati:
 

Viimati luges