Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Online mängudMan or Monster (0)

Lisas Lyrixn | Mängitud 10687 | Hinne: 5 | kontrollis: Lyrixn
lisatud/uuendatud

Mängu keskkonnaks on miniversioon erinevatest päriselt eksisteeruvatest suurlinnadest, kus pead siis vastavalt oma tegelase valikule kas linna kaitsma või hävitama. Olles linna kaitsja (inimene) saad enda varustusse jetpacki, relva ning erinevaid õhu/maa/meretõrjevahendeid koletise vastu võitlemiseks. Liikumiseks kasutad nuppe WASD, masinate paigaldamiseks tühikut, sihtimiseks/tulistamiseks hiirt ning lendamiseks paremat hiireklahvi. Koletis tuleb hävitada enne, kui too linna hävitab. Korjates kastikesi võid teenida lisaraha ning masinaid.

Linna hävitaja (koletisena) tuleb sul linn hävitada enne, kui linnas paigaldatud masinad sinu hävitavad. Abivahenditeks on jäsemed ning piiratud koguses erivõimed, mida linna hävitades omandada või poest soetada. Liikumiseks kasuta nuppe WASD, kätega lõhkumiseks vasemat hiireklahvi ning jalgadega trampimiseks paremat.

Mõlemas rollis on võimalik läbida 10 missiooni + lisamissioon, mis vahetub igapäevaselt. Ürita koguda iga taseme pealt võimalikult palju raha ning leia peidetud münt.


Ei sobi väikestele lastele
Sisaldab vägivalda
Mängimiseks on vaja Unity programmi


» Lisa lemmikuks
» Fännid ( 0 )
» Lyrixn lisatud asjad


Kui sulle meeldis see, siis vaata neid ka!

Kommentaarid