Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Online mängudStick RPG 2 (0)

Lisas Hash | Mängitud 5432 | Hinne: 5 | kontrollis: Hash
lisatud/uuendatud

Pärast 7 aastat ootamist on XGen Studios teinud järje tõelisele hittmängule Stick RPG. Oled kriipsujuku 2.5D maailmas ning sa kukud Paper Thin City-sse. Su ülesandeks on end igakülgselt arendada. Treeni oma arukust, jõudu ja sarmi.

Mängu alguses saad valida oma erijõu: fotograafilise mälu, laheduse, lihakoogi, pangajumala, tööhullu, kurja geeniuse või tantsuoskuse. Iga neist erijõududest annab sulle mängus boonust. Ka saad valida kui palju sul on sarmi, arukust või jõudu.

Alustades aitab sind Ted, kes annab sulle kõik mänguks vajaliku ja õpetab sind mängu tundma. Tema annab sulle ka vihjeid, mis õpetavad mängima. Tedi juures keldris elades näed sa oma saavutusi ning seal saad sa ka magada. Hiljem on võimalik loomulikult elukohta vahetada. Lisaks Tedile on ka "Helpful Hank" alguseks väga hea mängu tundma õpetaja. Ta on keldrikorteri ääres asuv rohelise peaga kriipsujuku.

Mäng käib hiirega ja nooleklahvidega. Shiftiga saab joosta ning I-täht avab kohvri, C-täht tegelaseinfo. Head mängimist!


Ei sobi väikestele lastele
Sisaldab vägivalda


» Lisa lemmikuks
» Fännid ( 3 )
» Hash lisatud asjad


Kui sulle meeldis see, siis vaata neid ka!

Kommentaarid