Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Online mängudTube Crisis (39)

Lisas Flixy | Mängitud 21287 | Hinne: 4.8 | kontrollis: koopajumal
lisatud/uuendatud

Algul vajuta Play Now. Siis läheb naine metroosse, aga temaga ka hunnik inimesi. Aga naine tahab olla üksi ja sina pead teda aitama!
Käib nii: Vajuta seljakotiga inimesele. Ta pöörab ümber ja tema kõrval olevale mehele kukub raadio jala peale. Nüüd vajuta seljakotiga mehe tasku peale, niiet annad poisile nätsu. Siis uuesti ja poiss lendab välja, aga sisse tuleb koer. Vajuta kolm korda paremal seisva oranžide juustega mehe krõpsupakile ja koer hakkab teda taga ajama ning nad lahkuvad. Siis vajuta ämblikule, kes seisab sinu kõrval toru peal. Ja siis rohelisele õhupallile seal kõrval. Üks mees läheb välja, asemele tulevad nahkhiir, nunn ja üks paks mees. Vajuta okstele mehe peal ja lind ehitab nendest pesa. Seljakotiga mees läheb välja, kui mitu lindu tema peale tulevad. Siis hakkab nunn laulma. Vajuta sulele ühe pika blondi mehe õlal ja ühel kukuvad püksid alla ning nunn kaob. Siis hammustab vampiir teisi. Võta triibulise pintsakuga mehe kaenla alt mingi pulk. Siis vajuta kassetile ühe vasakul seisva mehe taskus. Nüüd, kui vampiir on jälle nahkhiir, siis vajuta tema peale ja see mees sööb ta ära. Siis vajuta raadiole. Sa lööd selle metroost välja ja mees läheb sellele järgi. Siis üks mees hakkab sulle külge lööma. Vajuta sinise pintsakuga mehe taskule (see muudab värvi, kui hiire selle peale viid!) ja mehed armuvad ära ning lähevad rongist välja. Nüüd tuleb metroosse hull. Kui ta on sinu kõrval ära olnud, siis vajuta karbile vasakul pingi all. Mees sööb võileivad ära ja sa oledki võitnud! Head mängimist!
Eelvaade by: koopakollike14


» Lisa lemmikuks
» Fännid ( 195 )
» Flixy lisatud asjad


Tube Crisis

Tube Crisis


 

Meeldis see mäng? Uued mängud minu postkasti. Email:

Kui sulle meeldis see, siis vaata neid ka!

               

Kommentaarid

Ronaldo09 () 
Julm Lahe

annikene8 () 
lahe aga niiiiiiii tittekas

katzuuu () 
Titekas, aga muidu lahe

emma23 () 
lahe

stellakene2 () 
Ccool .
On jah ... titekas ( nata ) .

Merili11 () 


Muhahahahahaa panin 6 punni!

sweetbunny () 


Muhahahahahaa panin 6 punni!

-anx- () 
see on küll hea mäng!!! JEEEEEEEE

michela () 
titekas...........

metsatöll1 () 
läbi

KristelRa () 
lihtne kuna on õppetus juba ette öeldud

Argo573 () 
lahe

Cammu12 () 
Lahe, aga titekas

geret1188 () 


Muhahahahahaa panin 6 punni!

anks8 () 
titekas , jah aga muidu pole viga

plikake94 () 


Muhahahahahaa panin 6 punni!

sirelilill () 
liiga lahe

metsatöll1 () 
lahe ja lihne !

metsatöll1 () 
kristelRA ka see õppetus ? Algul vajuta Play Now. Siis läheb naine metroosse, aga temaga ka hunnik inimesi. Aga naine tahab olla üksi ja sina pead teda aitama!
Käib nii: Vajuta seljakotiga inimesele. Ta pöörab ümber ja tema kõrval olevale mehele kukub raadio jala peale. Nüüd vajuta seljakotiga mehe tasku peale, niiet annad poisile nätsu. Siis uuesti ja poiss lendab välja, aga sisse tuleb koer. Vajuta kolm korda paremal seisva oranžide juustega mehe krõpsupakile ja koer hakkab teda taga ajama ning nad lahkuvad. Siis vajuta ämblikule, kes seisab sinu kõrval toru peal. Ja siis rohelisele õhupallile seal kõrval. Üks mees läheb välja, asemele tulevad nahkhiir, nunn ja üks paks mees. Vajuta okstele mehe peal ja lind ehitab nendest pesa. Seljakotiga mees läheb välja, kui

KristelRa () 
metsatöll1 miks sa mulle seda räägid

jade123 () 
labi mäng hea mang

-krizzu-- () 
alguses ma õpetuse järgi , nüüd enam ei vaata.

kikikiri () 
väga lahe aga lihtne

metsatöll1 () 
Käib nii: Vajuta seljakotiga inimesele. Ta pöörab ümber ja tema kõrval olevale mehele kukub raadio jala peale. Nüüd vajuta seljakotiga mehe tasku peale, niiet annad poisile nätsu. Siis uuesti ja poiss lendab välja, aga sisse tuleb koer. Vajuta kolm korda paremal seisva oranžide juustega mehe krõpsupakile ja koer hakkab teda taga ajama ning nad lahkuvad. Siis vajuta ämblikule, kes seisab sinu kõrval toru peal. Ja siis rohelisele õhupallile seal kõrval. Üks mees läheb välja, asemele tulevad nahkhiir, nunn ja üks paks mees. Vajuta okstele mehe peal ja lind ehitab nendest pesa. Seljakotiga mees läheb välja, kui mitu lindu tema peale tulevad. Siis hakkab nunn laulma. Vajuta sulele ühe pika blondi mehe õlal ja ühel kukuvad püksid alla ning nunn kaob. Siis hammustab vampi

metsatöll1 () 
kui tee hakate seda mängima on õpedus üleval

brittany10 () 
äge

LadySpeed () 
lihtne

-nuxzl () 
üsan hea mäng tglt

kutsu555 () 
lahe mäng aga natuke vaatsin ka

nunnukity () 
raadio peale ei saa vajutada

reenake1 () 
lihtne

CoolBeibe () 
see on nati igav kui kõik on täpselt ette öeldud

-hiireke- () 
ärge öelge ette , kuna siis on teistel ka ju igav

annukas007 () 
lahe aga titekas kõik on ju ette öeldud

Lise () 
läbi

karla1234 () 
Tegin ilma õpetuseta! ;P

marriel () 
äge

Myzzy () 
jumm äge mäng juuuu

Lise () 
tite värk