Lumivalguke

Vaatamisi: 529

MA EI MÕELNUD SEDA ISE !!

Elas kord tšikk, kelle nahk oli valge nagu lumi, huuled punased nagu veri ja juuksed mustad knaq eebenipuu. Seetõttu kutsuti teda Lumivalgukeseks. Lumivalguke oli väga ilus ja meeldis paljudele. Ta elas koos enda isa ja tema uue eidega. Lumivalgukese enda ema oli surnud. Isa uus naine oli samuti väga ilus, aga ka uhke ja kade. Ta oli reidis alati topis. Iga tunni aja tagant käis see eit reidis enda skoori tšekkamas. Ta oli alati esimesel kohal.
Kuid lumivalguke sirgus suureks ja muutus kaunimaks. Ta tõusis reidi topis järjest kõrgematele kohtadele.
Ühel päeval, kui Lumivalgukese kasuema jälle reiti läks, avastas ta, et esimesel kohal on hoopis Lumivalguke. Eit läks kadedusest kollaseks, siis roheliseks. Lõpuks kutsus ta enda tuttava maffiabossi ja ütles talle: „Klää, võta see nõmää Lumivalgukä endäga kaasa ja valvä, et ta, ää, enam mitte kunagi reiti ei saaks! Tõestuseks peäd mullä näitama temä, ää, viimaseid sissälogimisi!“ Siis tõttas ta reiti Lumivalgukese piltidele ühtesid panema.
Maffiaboss viis Lumivalgukese küll endaga kaasa, aga tal hakkas tšikist kahju ja lasi tal endale reiti uue konto teha. Tropile eidele näitas maffiaboss aga Lumivalgukese eelmise konto sisselogimisi.
Lumivalgukesel polnud enam kuskile minna ja ta uitas mööda tänavaid. Järsku märkas ta, et ühel korteril on aken lahti ja akna all on arvuti. Ta ronis aknast sisse ja läks reiti. Ta tegi reidikaid, töötles pilte, blokkis kriitikuid, hindas pilte jne.
Õhtul saabusid koju korteri omanik.ud – seitse kutti, kes olid päev otsa väljas reidikaid tegemas olnud. Nad olid kobedad kutid, reidis alati topis ja kõigi lemmikud. Nad otsustasid, et kuna Lumivalguke on nii ilus tšikk, siis võtavad nad ta enda juurde elama. Lumivalgukesel oli selle üle väga rõõmus meel.
Järmisel hommikul läksid seitse kutti jälle välja reidikaid tegema ning Lumivalguke jäi koju nende skoore valvama.
Samal ajal läks aga Lumivalgukese isa eit enda kodus reiti. Ta tšekkas toppi ja avastas, et esimesel kohal oli tema asemel hoopis Lumivalguke. Mutt sai aru, et maffiaboss oli talle valetanud ning muutus tulivihaseks.
Ta tegi endale teistsuguse meigi ja soengu, pani selga teistsugused riided ning läks Lumivalgukest otsima. Varsti eit ta ka leidis. Ta läks korteri akna alla ja hüüdis Lumivalgukest. „You, tšikk! Klää, kas sa endalä uut moblat ei taha vääää? Täiesti tasutä! Ausalt! Tšekka värki, NOKIA 1100 ilma rahatä!“ Lumivalgukesel polnud põhjust keelduda ja ta võttis telefoni vastu.
Lumivalguke tahtis kohe enda uue telefoniga sõpradele kümneid saatma hakata, aga mutt oli moblale SMSide saatmise keelu peale pannud, ja Lumivalguke kümneid saata ei saanud. Ta sai sellest sellise šoki, et langes surnult maha.
Nõme eit ruttas aga koju ja tšekkas toppi. Ta oli jälle esimesel kohal.
Kui kutid õhtul koju jõudsid, leidsid nad Lumivalgukese liikumatuna põrandal lebamas. Nad kurvastasid ja nutsid väga. Kutid asetasid Lumivalgukese tema voodile.
Mõne aja pärast tuli kuttidele külla nende sõber. Ta leidis põrandalt telefoni ja parandas selle ära, nii et sellega jälle sõnumeid saata sai. Lumivalguke ärkas selle peale ellu. See kutt, nähes, kui ilus Lumivalguke on, armus temasse ära. Lumivalguke armus temasse ka.
Nad läksid koos reiti ja lasid modedel Lumivalgukese isa eide konto ära blokkida. Seda mutti ei lastud enam kunagi reiti ja ta pidi leppima teisejärguliste saitidega nagu hei.ee, rate24.com jne.
Lumivalguke ja ta kutt panid teineteist väljavalituteks ning kui nende skoor langenud pole, siis vali.tsevad nad reidi toppi veel tänase päevani. ^^

Kommentaarid

taksi (11.12.2010 14:00) 
fun
Peeglid2 (28.10.2011 13:51) 
Naljakas.