http://dl5.glitter-graphics.net/pub/2585/2585635lahg48i98w.gif

http://dl4.glitter-graphics.net/pub/732/732864p6fy1lwyhd.gif

Tore sind näha minu jõuluteemalises urukeses ! (: Selle imelise urustaffi eest pean tänana armsat MaMMu't e MoonLightShade'i. Suur-suur aitähh talle !

-- ღ ♥ ღ -- ღ ♥ ღ -- ღ ♥ ღ --

Elas kord väike tüdruk, kellel polnud midagi. Tal polnud vanemaid, kodu, süüa ega raha. Ta elas tänaval, oli kodutu. Ta uskus kogu jõust oma suurimasse unistusse - et ema ja isa elaksid koos temaga - aga see ei täitunud. Lõpuks taipas tüdruk et pole mõtet uskuda asjadesse, mis kunagi ei juhtu.
Siis aga saabusid jõulud. Lumi tuli maha ja kogu linnake täitus jõulumeeleoluga. Ja väikese tüdruku unistus täitus. Ta sai taevasse oma ema - isa juurde. Jõulud on aeg, mil juhtub imesi.
Usu ka sina oma unistustesse, sest jõulude ajal need võibolla täituvad. See lugu oli ju tegelikult kurb, aga tähtis on see, et kõik on jõulude ajal seal, kuhu nad kuuluvad - koos oma kallite inimestega.
Kammu.

-- ღ ♥ ღ -- ღ ♥ ღ -- ღ ♥ ღ --

See lugu on minu välja mõeldud, seega palun väga, et sa seda ega ühtegi teist asja mu urust ei kopeeriks (: Ära ropenda ja õienda minu urus ja samuti on keelatud kurb olemine, naermine teeb ju kõigil tuju heaks : D


http://www.myspacegraphicsandanimations.com/images/merry-christmas-graphic-animation1.gif

Kammu e Dici e Dicena soovib kõigile ilusat, toredat, meeldivat ja eelkõige LUMIST jõuluaega (: !

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/2585/2585635lahg48i98w.gif