http://dl.glitter-graphics.net/pub/651/651171i085p8my3i.gif


Olenn Crazym6mmi- ja see on mu Justini teemaline urukas . Ta on lihtsalt nii cutee .

Absoluudselt kõik siin on minu tehtud stuff , minuarust tulevad sulatamata hetsid palju ilusamad välja , kui sulatatud ja nii mul ongi XP .

Veider .. ma olen märganud , et kui ma saan mingi uue asja või näen midagi / kedagi , siis mul tekkib tahtmine sellega aint tegelda , näiteks kui ma saint Pink-i plaadi siis ma tegin selle oma uru teemaks , kui ma sain Kerli plaadi siis ma kuulasin aint seda , pärast kui ma sain Linkin Park-i plaadi siis ma fännasin seda rämedalt , veel hiljem kui ma sain The Rasmuse plaadi siis ma fännas hoopis seda . Eks ole veits veider o.O
Nüüd on mul aint Justini peal mõtted nägu näha <33 .

Upshh .. Jäin jutustama , aga kuidas mu kolliurg sulle siiani siis meeldib ?? Okeii või Norm , Jumaldann või booring , vastata saad küsitlusel Xdd .

Võtta teadmiseks , et sa oled http://count.lovemyprofile.com/counter/m321i5pdds89b8dta2nps5e9f7LMP.png külastaja mu urus , Yeyy
And töötab alates 08.12.2009 16.10

Urukad :3 http://i41.tinypic.com/j9qxqe.jpg

All Rights © Reserved

Trikki küsimus :

Mis number on väiksem ,kui kuus ,aga suurem ,kui neli !?

Kui on vastusega probleeme siis ütlen ette 5 on õige vastus ,ja nüüd ole hea ja tore koll ja pane siia alla ka üks suur rasvane http://i44.tinypic.com/33blamd.jpg .