Devil May Cry 3 and 4 Official Website .

We've got all the characters - Dante , Vergil , Nero , Gloria and The Lady .

Devil May Cry 3 - Special Edition Characters .

Dante - Põhikarakter , kes 3-ndas osas päästab maailma hävingust . Tema kuri vend Vergil , avas Dante ja enda medaljone kokku pannes Põrguväravad . Dantel pole esialgu põhjust vaenlasi hävitada , kuid kui deemonid otse tema firma saadetakse , siis ta teeb nad maatasa . Kuid ühtlasi , hävitavad deemonid tema firma , mis polegi veel nimetatud . Dante vannub kättemaksu ning võtab ette teekonna oma venna hävitamisele . Mängu jooksul satub Dante igasugustesse kohtadesse , ning võitleb paljude eriskummaliste olenditega . Kui Dante jõuab esimese Vergili võitluseni , plaanib ta Vergili kohe hävitada , kuid ei jõua , sest enne Vergili hävitamist , Vergil kaob . Hiljem on Vergil proovinud saada endale oma isa Pimeduse Rüütli Sparda jõu , kuid see ebaõnnestub . Dante jõuab ka sinna , kuid seekord on Vergilil veelgi võimsam relv - BeoWulf . Selle relvaga saab Dante peaaegu surma , kuid Vergilit pole Dante suutnud ikka hävitada . Vahepeal kohtub Dante ka ühe tüdrukuga , kelle nimi on The Lady , sest ta ei ole oma nime avaldanud . The Lady isa on Vergili parem käsi , sest tema aitab jõuda viimasesse kambrisse , kus peaks olema Sparda jõud . Kuid nii kui kamber avaneb , reedab Vergil The Lady isa ( nagu pahad karakterid ikka ) ning tapab ta . Hiljem jõuab Dante uuesti selle kohutava ehitise tippu , kus Põrguväravad avati . Selle avajaks ei olnud ei Dante , Vergil ega The Lady . Vaid hoopis viimase isa . Ta ei saanud srumavat hoopi , ning oli avanud Põrguväravad . Tal oli deemon Sparda jõud , kuid ta sai ikkagi surmava löögi , ning hävines . Selle hävingu ajal aitas teda tema vend Vergil , sest tema tahtis seda jõudu , kuigi nad olid omavahel sõjajalal Dantega . Kuid nad said lõpuks kokkuleppele , et The Lady isa on nüüd nende põhieesmärk , siis said nad kokkuleppele . Kuid lõpuks saab Vergil ikkagi kätte isa mõõga ForceEdge ning proovib hävitada Dantet . Kuid see ei õnnestu . Dante suudab järjekordselt hävitada ta , kuid seekord ta ka ei sure . Ta viskub kaljult alla , öeldes Dantele , et ta kiirustaks , sest Põrguväravad lähevad kinni , kuna Dante ja Vergili medaljonid olid lahutatud . Sellega päästab Dante maailma ajutiselt .


Vergil - Kuri Dante vend . Tahab üle võtta maailma , avades Põrguväravad .


The Lady - Kolmanda osa kõige müstilisem karakter . Temast ei teata eriti midagi , kui ainult seda , et põhjus , miks ta seal oli , on , et ta saaks hävitada oma pooldeemonist isa .


Devil May Cry 4 Characters

Nero - Selle mängu põhitegelane . Temagi on Dantega sarnane , ning proovib päästa oma armastatut Kyriet , kes röövitakse tema venna Ingel Credo poolt . Dante on esialgu tema suureks vaenlaseks , kuid lõpuks kujuneb sellest ikkagi sõprus . Nero hakkab juba jõudma oma põhivastaseni , kelleks on Tema Kõrgeausus Savior , kes üritab maailma hävitada oma kurja hiigelkujuga . Ta suudab esialgselt peaaegu selle hiiglase hävitada . Kuid ta jääb natuke hiljaks , Savior hiigelkuju võtab ta kinni , ning Nero sureb seal käte vahel . Dante on ka kohal , ning lubas aidata . Credo , kes vahepeal oli Nero poolele astunud , ütles Dantele , et ta päästaks nii Kyrie kui ka Nero , hävitades 3 avatud Põrguväravat . Dante hävitab esimese , siis teise ja lõpuks kolmanda , ning teeb Saviorile piisavalt kahjumit , viskab tema sisse endise Vergili relva Yamato , ning Nero suudab uuesti ellu ärgata . Ta päästab Kyrie , ning hävitab Saviori ning tema hiigelkuju ning ühtlasi päästab ka maailma .

Gloria - Algselt oli ta Ordu ehk Saviori ning teiste kurjade isikute , sealhulgas ka Agnuse , kurja professori poolt , kuid lõpuks on temagi Dante sõber ning nad peavad koos äri nimega " Devil May Cry "