Sylvia Marie Likens .

Vaatamisi: 315

Räägin teile ühe jubeda loo. Nõrganärvilistel mitte lugeda, kuid tõesti soovitan, sest seee lugu vajab rääkimist.


TÕESTI SÜNDINUD LUGU!


Sylvia Marie Likens oli rõõmus energiline tüdruk , kes armastas rulluisutada ja kuulata biitleid. Kui ta sai 16, saadeti tema ja ta 15 aastane õde Jenny elama ühte perre nimega Banizewski, samal ajal Sylvia vanemad tegelesid karnevaliga. Sylvia ja Jenny isa nõudis, et Gertrude Banizewski oleks nendega karm ja disiplineeriv.Tingimuseks oli, et nad maksaksid 20 dollarit nädalas perenaisele. Kuid Lester Likens, nende kahe tütre isa, ei teadnud, et ta oli teinud väga suure vea.

Kuid juba esimesele nädalal jäi raha hiljaks, said Jenny ja Sylvia tagumiku peale labidaga, raha tuli järgmine päev. Gertrude Banizewski oli naine, kellel oli raske elu. Peres oli 7 last, raha ja toitu oli vähe, ruumor on, et nende peres oli ainult 2 lusikat millega süüa ja loomulikult kaks last perre teeb elu veel raskemaks. Ei läinud kaua kui Gertrude kasutas tüdrukuid enda viha väljavalamiseks, pekstes neid, aga Sylvia sai tema lemmikuks ohvriks.Ta hoidis Sylviat keldris kinni seotuna, ei andnud talle ei süüa ega juua. Teda sunniti sööma tema enda väljaheiteid. Aga Gertude polnud ainuke,kes piinas teda. Tänu emale, arvasid tema 6 last, et ka nemad võivad kasutada Sylviat kuidas ise tahavad. Kuus kuna, seitsmes laps oli beebi ja ainuke süütu.

Tema lapsed kutsusid sõpru keldrisse, et temaga "mängida", aga mitte sõbralikul viisil. Koos nad peksid, põletasid, märgistasid, vigastasid teda igal ettejuhtuval viisil, et neil oleks lõbus. Poisid kasutasid teda judo kottina, pesid Sylvia haavu soolaveega, viskasid teda keldri trepist alla ja igapäevaga läks see aina hullemaks ja haiglasemaks. Naabrid teadsid mis toimus, nad kuulsid Sylvia karjeid ja pisaraid, lapsed rääkisid vanematale, mis toimub, aga nemad ei aidanud, see kõik oli ju karistuseks. Tema õde Jenny, kes nägi seda kõike pealt, ei tohtinud sellest rääkida kellegile, kuna Gertrude ähvardas , et kohtleb temaga sama moodi. 26.oktroobil 1965 suri Sylvia, olles ainult kuueteist aastane. Gertudele määrati eluaegne vangistus, aga lasti vabaks 1985, kuna ta käitus vanglas viisakalt. Kuid õnneks suri 1990 Gertude vähki. Sylvia auks on tehtud videosi, kirjutatud raamatuid, facebookis on tema mälestuseks leht ja ka film. Filmi nimi on An American crime.

Film on väga hea, ei soovita vaadata eriti nõrganärvilistel, aga võin öelda, et filmist on ka välja jäetud väga palju tähtsaid fakte ja muudetud. Nagu nt. filmis on muudetud ema selliseks, nagu tal oleks kahju, milline ta on, kuigi tegelikult ei tunnistanud ta enda tegusi isegi kohtus. Isegi siis, kui ta nägi, et Sylvia oli surnud, arvas ta, et Sylvia ainult teeskles.
Lisa see jutt oma urgu , kui sul hakkas tõesti kahju !

Kommentaarid

pliks55 (02.02.2011 12:38) 
Ni kahju _:_:
miisuke999 (29.04.2011 16:11) 
Kahju
LollyPop11- (06.06.2011 15:29) 
Kahju Lihtsalt #!?!# kahju tast