http://www.familylobby.com/common/tt8089726fltt.gif

Olen Deepshadow, Cybertron'i võimsam naissõdalane ning alates Suure Sõja (Great War) algusest ka decepticon. Mul pole aimugi, kuidas sa siia sattusid, inimene. Kuid kui sa juba siin oled eks vaata siis ringi. Ma soovitan sul nauitida neid praeguseid hetki, mil oled veel üks tervik. Mwa-ha-ha- ha... * evil laugh*


But one thing I can say for You, flesh creature, "Don't never trust Decepticons."Kuna ma olen transformer ehk kujumuutja on mu erinevateks olekuteks peale põhilise roboti veel : Grumman F-14 Tomcat - hävituslennuk, auto- Marussia Supercar ning kosmose süstik (space shuttle-vehicle mode).


Underwater Decepticons' base

http://vignette2.wikia.nocookie.net/tfumux/images/e/e9/Undersea_Base.jpg/revision/latest?cb=20090915223527


Our mighty leader Megaron. He is Emperor of Destruction.

http://i46.tinypic.com/255um35.jpg


***

(Peagi on eemalt kuulda kellegi samme ning kohe seejärel kuulen, seda veidi lapselikku, kuid alati võimsat ja enesekindlat häält) "Hey, Deepshadow, mis sul seal nii lõbusat on, et su naer on kuulda peaaegu kõikjale."
"Eks tule ja vaata ise, Starscream." (Muigan lõbusalt, kuid selles on märgata kerget üleolekut. Mõne hetkepärast ilmub Starscream varjudest nähtavale ning näib tõsiselt üllatunud olevat, märgates Sind).
"Mida see Maa olend siin teeb?" (Sihib relvaga külalise poole, kuid pilk on suunatud minule).


http://media.animevice.com/uploads/1/13254/438067-starscream.jpg
Air Commander Starscream

"Kust kohast mina seda teadma peaksin? Küsi ta käest, kui see sind huvitab." (Starscream saadab mulle vihase pilgu, millele vastan väikese lapse süütu ja veidi segaduses pilguga. See pilk on loomulikult ainult teesklus) "Lubasin tal natuke ringivaadata, kui juba siin on. Pole minu mure, kui juhtub kokku kellegagi kellel parajasti pole nii hea tuju, kui mul." (Seda öeldes, viin pilgu uuesti Sulle, näol mänglemas lai irve.)