Testid

Vaatamisi: 2717

Mis värvi on su aura?
Saa teada, mis värvi on su aura, milline isiksus sa oled ja kas sul on äkki mingeid üleloomulikke võimeid.

Suhtemeeter
See on test, kus algul valid enda tähtkuju (paremal olevast lahtrist) ja kaaslase tähtkuju (vasakul olevast lahtrist) ja siis vajuta "Arvuta" ning saad teada, kui hästi te omavahel sobite (protsentides).

Tähtkujude test
Selles testis vali algul enda tähtkuju ja siis tulevad ette uuesti tähtkujud ning siis vali kaaslase tähtkuju ja saad teada kuidas teil läheb armastuses ja kuidas on teil ärisuhted.

NIimetest
Kirjuta esimesse lahtrisse oma nimi ja teisse kaaslase nimi ning siis vajuta "Arvuta" ja saad teada, kui hästi te sobite (protsentides).

Kehakaalutest
Selle testiga saad teada, kas su kehakaal on normis. Esimesse lahtrisse kirjuta oma kehakaal kilogrammides ja teisse lahtrisse oma pikkus sentimeetrites ja siis vajuta "Näita" .

Kas oled unistaja või realist?
Kas oled unistaja või realist?Tee järgmine test ja selgita välja, kas sa oled pilvedel heljuja, üdini realist või on hoopis elu sind rikkunud.

Kas sa oled internetisõltlane?
Kas Sa oled Interneti-sõltlane? Oled Sa tavaline Interneti kasutaja, kas Internet tekitab Sulle probleeme või dikteerib Internet täielikult Sinu elu? Täida ära järgnev test ja saad teada!

Kas oled shopahoolik?
Kas Sa oled shopahoolik?Kas Sinu mõtted keerlevad pidevalt selle ümber, mida sa järgmisena osta tahad? Kas raha on alati liiga vähe ja ihaldatud asju liiga palju? Ehk on Sinu käsutuses liiga vähe raha või oled hoopiski langenud sügavasse ostusõltuvusse. Igaks juhuks kontrolli end allpool toodud küsimuste abil.

Kes sa oled oma hauataguses elus?
Tahad teada, kes sa oled oma hauataguses elus? Siis täida ära see test ja saad teada!
Vasakul kõrvalt saad valida ka muid teste.

Kas sa oled targem kui blondiin?
Oled kindel, et blondiinid on rumalad? Äkki oled ise rumalam?

Kui korras on su närvid?
Tahad teada, kas su närvid on korras? Lahenda ära järgnev test.

Kas oled mobiiltelefoni sõltlane?
Saa teada, kas oled mobiiltelefoni sõltlane.