Tere siis! Olen tore tüdruk (vähemalt enda arvates, aga ma ei tea mis teie arvate), mulle meeldib Harry Potter. Mulle väga meeldib lugeda, naudin seda üle kõige. Aga tavaliselt loen ainult fantaasiat. Lemmikraamatuteks on Musta võluri triloogia, Bartimaeuse triloogia ja Videvik. MVT on lihtsalt liiga super, Bartimaeus on lihtsalt ülivaimukas ja Videvik nii romantiline...
Hobused on ka hästi nummid. Tahaks ka ratsutamas käia...
Oma nime ma teile ei ütle. Aga kui tahate, kutsuge mind Evannaks.


http://hpfannid.forumotion.com/users/31/06/76/album/reklaa10.gif

[b]Liituge kindlasti minu foorumisse Hp fännid. See asub lehel
hpfannid.net ja on mõeldud kõigile Hp fännidele, vanus pole oluline. Liituge kõik!

Foorumi põhiliseks teemaks on Harry Potter, aga ka niisama filmid, muusika, lugemine, internet jne. Teemasid igale maitsele!

Kui liitud, siis kindlasti ütle, mis su kasutajanimi on! Kui on küsimusi, võid ka kirjakasti kirja saata. Liituge kindlasti!
NB! Lugege see läbi!

Ära nuru minu käest mitte midagi. MItte ühtki kuuepunnist, smaili, punne. Kui soovin, võin sulle ise selle panna/saata, aga kui sa ise tuled nuruma, siis sa niikuinii ei saa ju.

Ära postita minu uru kommentaaridesse mõttetusi. Ära halvusta kedagi, ära kirjuta roppusi (muide, see on ka roppus, kui sinna on punkt vms vahele pandud) ega muid siivutuid sõnu. Samuti ära solva Harry Potterit. Seda tee mujal, kui see sind hirmsasti vaevab.

Ärge palun saatke selliseid kirju nagu "Kuidas liikuvat headerit teha?" jne. Ma ütlen kohe praegu ära, et ma ei saa õpetada mitte ühtegi asja tegema. Kui soovid Painti õppida, siis külasta minu koopa abi. Muul viisil ma asju ei õpeta!
Lisaks ära saada mõttetuid kirju ja eriti mitte ahelkirju! Need on lihtsalt nii mõttetud, kuidas tuhanded inimesed lihtsalt usuvad sellist jama.

Eelnevate reeglite mittetäitmine toob kaasa esimesel korral hoiatuse, teisel korral karistuse. Uskuge mind, ma olen võimeline sind väga hästi karistama. Muidugi saad ka bloki.
Sõbralist on lahe! Mu parim sõps on Ilovehorses. Ta on nii hea sõber Väga hea sõber on ka muidugi Ahhsoo., väga hea kirjavahetusekaaslane on martinjoh, sageli Messys on Maxine8 ja veel on palju sõpru, ärge palun olge pahased, kui ma kõiki nimetada ei jõudnud!

Reklaami, avatari ja headeri tegin ise!


Hooli loomadest!


Potterifänni Koopa Abi!

© Potterifänn, all rights reserved ©