Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Foorum

Muusika ja filmid  » Eurovisiooni tulemused

Sebasty kirjutas , 24.05.2015 23:28 #2703337

Foorumi arhitekt ja tegelik välguBoss
Postitusi: 17141
Punkte: 162320
Viimati: 11.01.2020 13:04
Kollikood: 358597
profiil | kolliurg
Hmm Rootsi laul ei olnud tõesti eriti midagi erilist. Ja kui tuleb välja, et too graafikadisain oli plagiaat, siis on tõesti kahju, sest toda ma tegelikult nautisin... (kuigi refrääni ajal oleks ka võinud olla midagi erilisemat)

Läti lauljal oli üllatavalt võimas hääl. Tollega lööks muusikamaailmas päris hästi läbi.. Ja see Belgia oma.. whoa. Tolle esitust ma nautisin ikka väga!
Itaalia oleks võinud esimeseks saada, too oli üsna lahe vaatamine tegelikult. ;-)
Ja Montenegrol, tollel oli väga ilus laul.

Eesti sai tegelikult üle pika aja stabiilselt pea kõigilt mõne punktikese.. Tähendab, laul oli vist tõesti hea. :-)
Too 8-10-12 punkti-tabel peegeldab küll pigem riikidevahelisi suhteid ja poliitikat, kui lugude headust. Madalamate punktide tabeleid oli huvitavam vaadata.

Huvitav, et Saksamaa ei saanud ühtegi punkti...Tolle laul oli üsna hea võrreldes näiteks ühe teisega, mille esitaja (naise) hääl ei kandnud laulu üldse välja...

Enamik lugudest olid küll igavad.. Aga valgusgraafika oli ohhooo.. Võimas.

Kokkuvõttes ühe väga huvitava artisti leidsin ja valgusgraafika, oooooooohh.. Aga esikoht eriti midagi huvitavat ei olnud, aga nohhh...


Hommikul umbes 5:45 paiku paarutas üks hirmsa häälega taburet Jaansoni rajal. Tegi üsna mitu tiiru. Viimaks välja läksin, et uurida, kes see tola on ei tulnud enam uuele tiirule kahjuks.See teema on lukus!