Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
KiisuTV Beta6 nädalased kassipojad. Sõbralikud kodused nurrukiiisud. Nende peremees läks manala teed ja kiisupoegade eest polnud enam kedagi hoolitsemas. Kassiema oli kurvastusest kodust minema läinud. Kiisupojad söövad juba ise ja on muidu tragid. Saanud ussirohu. 3 on poisid ja üks valge kõhualusega on tüdruk. Need tillukesed tibupojad võttis oma hoole alla kasuema Ehte. Ehte enda pojad on juba suureks kasvanud ja uutes kodudes.


Kiisuema Ehtet ja tema endi poegi näeb siit:
KLIKI SIIA

kiisupõnne näeb aga siit: KLIKI SIIA


Kiisu TV-s on nähtav vaid pool nende kasutuses olevast puurist - osa, kus nad magavad ja mängivad. Kuna veebikaamera ei võimalda näidata korraga kogu puuri, siis nende liivakast ja toidunõusid ei ole näha. Kassipojad ja kassiema saavad toiduks Royal Canini babycat krõbuskaid, keedetud kanaliha, gormet gold konservi kanalihaga, kohvikoort, vahel ka toorest hakkliha, hapukoort, keedetud kala. Toidukausse on ees ikka 3-4 erinevate toitudega. Toidetakse neid 4 korda päevas.
Puuris on kiisupere sellepärast, et vältida haiguste levikut. Selles toas on kokku 3 kassiema poegadega, iga kiisupere oma puuris. Puurid on suured ja ruumikad ja neile jätkub ruumi mängimiseks. 7-8 nädalaselt lähevad nad uude koju, kus saavad piisavalt joosta.


MTÜ Kassiabi (www.kassiabi.ee) on loodud 2006 jaanuaris. Tegevuse põhieesmärgiks on koduta jäänud kassidele uute püsivate kodude leidmine. Meil on olemas hoiukodude süsteem ja ka renditud ruumid kiisude hoidmiseks. Pidevalt on meil hoiul kodu otsimas 70-80 kassi ja kassipoja ringis. Kassiabil puudub täiesti palgatööjõud - kogu töö teevad ära vabatahtlikud oma põhitöö ja pereelu kõrvalt. Raha oma tegevuseks saame vaid annetustest.Igal aastal saab meie kaudu uutesse kodudesse keskmiselt 600 kassi ringis. Alates 6-7-ndast kuust on kõik kassid ka steriliseeritud või kastreeritud. Vaktsineeritakse alates 2-st elukuust.
Ees on ootamas kassipoegade hooaeg, milleks vajame ka rahalist abi. Oleme tänulikud kõigile, kes meid rahaliselt toetavad. Koos suudame rohkem!

Meie arve:
Kassiabi MTÜ
a/a 221030561288, Swedbank


Kassiabil puudub täiesti palgatööjõud - kogu töö teevad ära vabatahtlikud oma põhitöö ja pereelu kõrvalt.

KiisuTV foorum