Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail
Teema: Võistlused / Uusaastalubadused

Uue aasta lubadus (0)

07.01.2018 15:47, x139 (Viimati luges: Anonüümne lugeja @ )
Lugemiseks kulub umbes: ( sõna)
Muuda teksti suurust: Aa+ Aa-

Pai Priit oli mugavalt tugitoolis. Ta ees oli soe kamin. Tekk jalgade peale visatud, käes teetass maasikateega. Terve pere aga elutoas ühiselt laua taga. Pai Priit läks ka pool tundi hiljem sinna. Keegi koputas uksele. Pai Piret läks ust avama ja seal oli punase kuuega jõuluvana, kaasas suur punane kott.
Kõigi laste silmad läksid särama kui ta kotisuu avas ja hakkas sealt kingitusi välja võtma. Küsis kas salmid on peas. Laps oli palju. Kõik lugesid imeilusa luuletusi, tantsiti.
Pärast söödi jõulutoite ja avati pakke.
Näsala pärast saabus uus aasta. Vaadati öösel ilutulestiku ja sooviti üksteisele head uut. Pai Priit arvas, et tema lubab uuel aastal iga päev olla hea laps ja õpib süüa tegema. Tema õde Pai Piret aga lubas sporti tegema hakata. Tema kehalise kasvatuse tunni tulemused polnud head. Ja ta oli olnud üpris laisk. Aga et uuel aastal teeb ta iga päev joogat ja jookseb. Nad elavad metsa sees.
Esimesel jaanuaril läks Pai Piret õue, võttis veepudeli kaasa ja jooksis 10km.
Seda on ta suutnud teha juba 7 päeva. Ta ei anna alla.

Pai Priit alustas ka lubaduse täitmisega. Võttis ette retseptiraamatu ja ema enda kõrvale. Näpuga retseptiraamatus järge ajades on ta suutnud teha juba 7 päeva iga päev uue toidu. Ja ta jätkab.

Teavita ebasobivast sissekandest!

Autor:


ChemistrY

Kinkimine

 X 0
 X 0

» Fännid ( 0 )

 

Samalt autorilt

Kommentaarid

Lisa kommentaar

Kommenteerimiseks pead sisse logima