Logi sisse»  |  APPI! Unustasin salasõna!  |  Registreeru kasutajaks
KasutajanimiSalasõna
KasutajanimiEmail

Päevikud

Minust

postitas: kustutaja8 - 03.04.2015, , loetud: 453x

Esmaspäev, 30.03.2015
Päev tõotas tulla hea. Ma ei pidanud esimeseks neljaks tunniks kooli minema, sest mul oli hambaarst. Aga ma parem ei räägi sellest mis seal hambaarsti juures oli. Ma jõudsin kooli kuskil 12:00 ajal. Sel ajal käis meil neljas tund. Ma mõtlesin pikalt, kas minna bioloogiasse või mitte. Kuid ma otsustasin et ma siiski ei lähe ja ei sega tundi. Niisiis ma ootasingi kuni tund läbi sai ning läksin selleks ajaks juba inimeseõpetuse klassi ukse taha. See tund ei meeldinud mulle väga, kuna õpetaja on meil selline kes vihastab nii kergelt ja räägib ainult hinnete saamisest. Kuid ma üritasin ennast kokku võtta ja elu eest mitte tundi segada. Sellest jäi väheks. Minu klass ei ole ka just kõige toredam, kuna meil on kuskil 6-7 poissi, kes pidevalt räägivad. Lisaks sellele ka mõned tüdrukud. Selle tunni ma siis elasin kuidagi üle. Järgmine tund oli kehaline kasvatus, mis mulle enam-vähem meeldib. Mängisime sel tunnil jalgpalli, kuid sel päeval polnud just kõige ilusam ilm. Sellega sai mu koolipäev läbi, ent hullem alles ootas mind kodus. Minu jaoks on saanud igapäevaseks kodus karjumised ja kõva häälega õiendamised. Ma väga lootsin päeva algul et tuleb hea päev, ent näe mis juhtus.

Kolmapäev, 01.04.2015
See päev mulle meeldis, sest oli 1. aprill ja lisaks ka klassivenna sünnipäev. Ent selle päeva suutis ära rikkuda üks asi. Nimelt, meil pidi just sel päeval olema 2 tööõpetuse tundi, ent need tunnid mulle üldse kohe ei meeldi. Meil oli 1. tund matemaatika(juhuu, mu lemmik). See tund on vist üks parimaid, sest see õps õpetab mind/meid just nii nagu mulle sobib. Teistele matemaatika millegi pärast ei meeldi, või noh, kellegile ei meeldi. Aga mina olen erand. Ma lihtsalt armastan seda tundi. Sel päeval me väga midagi erilist ei teinud, õppisime paar valemit juurde ja lahendasime ülesandeid. Sellele järgnes keemia(huuh, mu järjekordne lemmik). Meil pidi olema kontrolltöö, mille pärast ma väga ei pabistanud sest ma saan tunnis alati kõigest aru ja küsimusi ei teki. Lisaks me kordasime ka kõik üle, õps võttis töö ette ja küsis kõik küsimused läbi. Polnud üldse keeruline. Aga peale keemiat oli meil inglise keel, tund mis mulle üldse ei meeldi õpetaja pärast. See õps lihtsalt ei oska tundi võtta nii et kõigile sobiks. Ainuke asi mida ta tunnis tahab ongi et sul oleks koguaeg käsi püsti ja kodutööd tehtud. Peale seda meil on tavaliselt geograafia, ent sel päeval oli bioloogia asendustunniks. Me tegime terve tunni tööd, õps lükkas 9. klassi eksamitöö ette ja kõik saime sellega päris hästi hakkama. Õps lausa kiidab meid, et me võiks 9nda klassi kasvõi kohe lõpetada. Selle järgnesid 3 põrgulikku tundi: 2 tööõpetust ja muusika. Töpas me midagi erilist ei teinud, pidime ainult oma autot lihvima veel. Mina ja mu partner olime auto peaaegu valmis saanud, kast oli vaja veel teha kuid seda me mõtlesime et tunnis ei viitsi, niisiis hakkasime autot teibiga "värvima".
Kahe töpaga saime selle lõpuks valmis kah. Sellele siis järgnes muusika. Üldjuhul ma armastan muusikat, aga mu klass suudab muusika tunnid ära rikkuda. Laulmise ajal ajavad kõik ainult juttu, aga kui kästakse tööd tegema hakata tahetakse laulda. Ja nii iga jumala tund.
Õhtupoole, kui ma ühe tüdrukuga suhtlesin, proovisin ma teda välja kutsuda. See oli juba kuues kord kui ma üritasin. Ent ta endiselt ei tulnud. Ma olin pettunud. Tegelikult olen siiani, ent ma olen nüüd targem ja tean et teda ma enam välja ei kutsu. See on mõtetu tegevus, kuna ta on niivõrd oma kodus kinni et jube.

Sellised siis olidki minu 2 päeva. Varsti kirjutan edasi.
To be continued...

Märksõnad: suhted  hobid  kool 

Kommentaarid (0)

Profiil

kustutaja8

Sissekandeid: 3
Punkte: 525
Kollikood: 500829
Viimati:
 

Tema märksõnad

Viimati luges